Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet fogyni 3 hónap alatt 30...

Lehet fogyni 3 hónap alatt 30 kg-t? Egészségügyi probléma miatt kell (nem nyárra szeretném nyaralás miatt vagy ilyesmi) és Ir, pajzsmirigy, szétnyílt hasizom stb mellett kérdezem.

Figyelt kérdés
A fogyis műsorokban mindig tudnak fogyni 3 hónap alatt akár 40-50 kg-ot is. Hogyan lehetne? Nyilván futni nem tudok ilyen súllyal, de más mi lehetne hatásos annyira, hogy ilyen sok zsírt veszítsek. Tudom, hogy 7000 Kcal kb 1 kg zsír, tehát nagyon sok mozgás kéne gondolom. Valaki, aki ért hozzá leírná, hogy mit lehetne, mennyit kéne mozognom? Néztem kalóriagurut és társait, de nem tudom mennyire megbízható a kalkulátoruk. 27 éves vagyok és 115 kg.

2017. jún. 9. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

fogyis musorok azert vannak h te megszabadulj a penzedtol igy ok meggazdagodnak. semmire nem jok.ha ilyen problemaid vannak akkor marad a rendes dieta es a lassu seta, hidd el hatasos foleg a te sulyodnal.


szerintem legjobb lenne ha egy orvos allitana neked ossze etrendet es mozgast.

2017. jún. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az más. Őket közben szigorúan ellenőrzik orvosok. 1200-1300 kcal-os étrendet mondott az endokrinológusom, már össze is állíttattam egy 1200-asat (ezt véletlenül kihagytam a kérdésből), de nem tudom mit mozoghatnék mellette, ami elég ehhez a célhoz. Ja és a hason a bőr lógása nem baj, a hasam a szülés után úgy maradt ahogy volt, szóval így is- úgy is műteni kell.
2017. jún. 9. 13:41
 3/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, megpróbálom beiktatni a hosszú, esetleg emelkedős sétákat. Egyszer már fogytam 40 kg-ot (akkor is keveset ettem és sokat sétáltam), de kaptam egy gyógyszert és simán visszajött :/
2017. jún. 9. 13:43
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
Lehetetlen, fele reális lehet.
2017. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem kizárt. 15 kg sikerülhet ennyi idő alatt, nagyon max. 20.
2017. jún. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Mivel nagy a túlsúlyod, 1 kg/hét a reális. Ennél több nem.

Nem hiszem el, hogy az 1200-at SZAKEMBER ajánlotta, az ilyet ott kell hagyni.


Eszméletlenül éhes leszel, fájni fog a fejed, gyenge leszel, rosszul leszel, végül feladod az egészet.

Az 1200 helyett eszel mondjuk 1800-at, és brutál gyorsan 130 kiló leszel.

Ha mégsem, és sikerül (mondjuk nem 30-at, de 10-20-at) lógni fog a bőröd, amit csak késsel lehet eltávolítani.


Számtalan ilyen kérdés van, és sajnos senki nem hiszi el a következményeket, de ha veszed a fáradtságot és picit utánaolvasol a neten, látni fogod.


A fogyis műsorokból meg sajnos kimarad, hogy fél-1 évvel a műsor után a versenyzők tönkrement gyomorral, vesével meg egyéb egészségügyi problémával küzdenek, és átkozzák a napot, amikor jelentkeztek a műsorba.

2017. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szent Imre kórház honlapján keress rá a lipidológiára. Háziorvos utal be.

Ott se fogsz 30 kilót fogyni ennyi idő alatt, de segíteni fognak.

2017. jún. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor fogyni akartam, a kalóriabázis oldalát használtam.

Kizártnak tartom, hogy számodra az 1200 kalória lenne az ideális naponta.

Nekem kb. 2000 kalória bevitele lenne az ideális, hogy tartsam a súlyom (60 kg), akkor neked tuti, hogy ennél több, vagy legalább ennyi. Én anno 1500-ra csökkentettem a kalóriabevitelt és így fogytam, bár csak pár kilót, nem akartam sokat..


Viszont mozgásnak tudom ajánlani az úszást. Az nagyon egészséges, nem terheli meg a gerincedet ekkora súly mellett sem, és megmozgat minden izmot. Kitartást! ;)

2017. jún. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Mért tűzöl ki irreális célt? Hova rohansz? Bármennyit fogysz folyamatosan, az tiszta haszon. Ennyi fogyás minimum hét hónap alatt reális. Bele kell kalkulálni azt, hogy le fog lassulni a fogyás.
2017. jún. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Lehetetlen lefogyni ennyit ennyi idő alatt, még a fogyis műsorokban sem fogynak ennyit. Heti 2 kg fogyás a max nagy túlsúly esetén. Az IR és a pajzsmirigy probléma amúgyis nehezíti a fogyást, tehát még irreálisabb a cél.

Ennyi súlyfelesleggel javaslom ne az interneten akarj információkat gyüjteni hanem fordulj szakemberhez, aki segít egészségesen és hatékonyan a zsírégetésben elkerülve azt, hogy nagyobb bajokat okozz magadnak.

2017. jún. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!