Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek sokat eszem?...

Szerintetek sokat eszem? Például 1 napom: Reggeli:müzli tejjel. Ebéd:2 sült tojás. Fél szelet rozs kenyér. Vacsora:csirkeleves.

Figyelt kérdés
Egész nap ülök,mivel számítógépen dolgozom,napi 8 órát. Néha biciklizek,sokat sétálok ha van rá időm.
2017. jún. 14. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Így átlag adagokat nézve én azt mondom ,hogy kevés. De nem lehet tudni, hogy nálad mit jelent a műzli tejjel: 1 maréknyi műzli+1,5dl tej, vagy pedig egy szedőkanál műzli+1 l tej. Írj mennyiségeket!
2017. jún. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1 dl tej és 2 kanál müzli kb.
2017. jún. 14. 11:43
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Ez eleg keves,kb 1000kcal lehet.1200at minimum vigyel be!

Es hol vannak a gyumolcsok,zoldsegek?

2017. jún. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez 1000 kcal???

Szerintem még az 500-at sem üti meg.

Ha tényleg csak ennyit eszel akkor nagyon tudok gratulálni egyrészt a kérdésedhez,másrészt ahhoz,hogy tönkreteszed magad.

2017. jún. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A müzli nekem ilyen mennyiségben és formában reggel héttől kb. fél 9-ig tartana, és megvesznék az éhségtől.


Az ebéded jó reggelinek, bár én felütnék még hozzá egy plusz tojást, raknék bele valami husit, ennék hozzá sült zöldséget, esetleg túrót.


A csirkeleves nem tudom mit takar, ha 100-200g csirkehúst, egy raklap zöldséget pici lével, akkor frankó, két-három alkalommal ennék is belőle egy nap.


Szerintem ez így nagyon kevés...

2017. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ennél egy evésre többet eszem. Ez se nem normális, se nem egészséges. Ülőmunka esetén sem.
2017. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Ebben sem a kalória, sem a szénhidrát, sem a fehérje, sem a zsír nincs meg szükséges mennyiségben, ez iszonyúan kevés akkor is, ha 40 kiló vagy vasággyal együtt, és ülő munkát végzel.


Nagyon furcsa nekem, hogy ilyen étkezés mellett az a kérdésed, hogy ez sok-e... nem, nem sok, szörnyen kevés!

2017. jún. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Amit mind felsoroltál azt szorozd meg kettővel és akkor kapod meg az én Reggeli adagomat. Ha annyit ennék mint te akkor tuti éhenhalnék. Ja és még csak nem is dolgozok hanem tanulok. 18f
2017. jún. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha ezt te soknak gondoltad,-akkor baj van veled..
2017. jún. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!