Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon gyors fogyókúrás...

Nagyon gyors fogyókúrás módszert, tippeket várok! Lehet bármilyen drasztikus vagy veszélyes. Az a lényeg, hogy beváljon! Személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2017. jún. 22. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem bevált a napi 3x étkezés

Reggelire:graham/szenhidrat csokkentett kenyér

Ebed:salata

Vacsora:Leves vagy valami konnyu etek

Nassolnk valo:kesudio,gyumolcsok


Napi 20 perc futas

2017. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nincs olyan. Maximum az ha nem eszel semmit és napi több órát edzel. De amint eszel akár egy falatot is duplán jön vissza. De nem mondtad mennyi idő alatt és mennyit akarsz fogyni.
2017. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

kb 10 kg-ot szeretnék.

És max 25-30 nap alatt.

2017. jún. 22. 18:51
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

esélytelen. Maximum 4 kiló ami teljesíthető. Ha ilyen egyszerű és gyors lenne nem lennének kövér emberek. Gondolom meghízni se egy hónap alatt sikerült.


Én februárban kezdtem életmódváltásba/diétába, most tartok 16 kilónál. Egy hónap alatt 10 kiló lehetetlen, maximum akkor ha legalább 50 kiló felesleged van.

2017. jún. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

egyel mindennap 1200kcalt,es mellette mozogj barmit

lehet ez futas,uszas,biciklizes

lenyeg hogy napi 2-3ora

igy fogyni fogsz

de ha visszatersz majd a kaloriakra,akkor rogton meghizol ezt tartsd eszben

2017. jún. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Rossz titeket hallgatni, nagyobbnál nagyobb baromságokat ajánlgattok itt egymásnak. Aztán a hozzám hasonló táplálkozási szakemberek majd nem győznek kivakarni titeket a mindenféle anyagcserezavarokból.....


Nem lehet ennyit ilyen gyorsan fogyni ÉS KÉSZ! És nem azért mert te nem vagy olyan qra kemény mint a két napos fagyott egér, hanem mert fizikai-biológiai képtelenség. Gondolom bazinagyra sem egy hónap alatt híztál és nem június végén kell észbe kapni. Ez van.

2017. jún. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

Amúgy meg kedves kérdező, egy idióta vagy. Ha le is fogyod valamilyen veszélyes gyógyszerrel, szerinted a bőröd hogy fog kinézni? Olyan leszel mint azok a rénco bőrű kutyák. És most arról ne beszélgessünk, hogy 1 vagy 2 hét alatt fogod visszaszedni.


Azon gondolkoztál már, hogy esetleg mondjuk... hogy is mondjam.. megmozdíthatnád magadat és végre qrvára tehenál valamit magadért ha "bármire képes vagy?" Ja, bármire, csak lehetőleg xart se kelljen csinálni.

2017. jún. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

Napi 300 kalória +edzés minden nap kétszer.

Egy hét alatt ment le 2 kiló, de aztán dupla annyi jött vissza.

2017. jún. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem csoda, hogy ennyi kövér ember van. Olyan lusták vagytok, mint a tapír "gyors fogyást akarok", arra képtelen vagy hogy átállj egy egészséges életmódra, és mozogj. Nekiállsz koplalni ész nélkül, mert hogy az a hatalmas zsírmennyiség, amit évek, ÉVEK ALATT (!) magadra szedtél, majd azt gondolod, hogy 2 hét alatt lefogyod. Aztán rájössz, hogy ez nem fog menni, és maradsz dagadt.
2017. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
így sem vagyok dagadt és egy év alatt szedtem magamra gyökér
2017. jún. 23. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!