Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a meleg...

Mit csináljak ha a meleg miatt nincs étvágyam és fogyok?

Figyelt kérdés
Eddig maximum 45 kilo voltam ami nálam nem vészes. 163 cm vagyok. Ősztől tavaszig eszek amit csak megkivanok más már attol alaposan elhizott volna. Jön a meleg mindentől hányingerem van. Mit tehetnék?
2017. jún. 23. 22:48
 1/8 Dzseri ***** válasza:
45%
egyél sok gyümölcsöt és fagyit tele vannak cukrokkal
2017. jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyümölcs tejszínnel. Készíthetsz hideg gyümölcslevest is.
2017. jún. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi a kedvenc nyári ételed?
2017. jún. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%

Egyél chipset, csokit, tésztákat.

Istenem, ezek a gyümölcs tejszínnel.... Én azt eszem és attól fogyok, ti meg ilyenekre akarjátok venni, hogy egyen barackot tejszínhabbal :D:D:D Kabaré..

2017. jún. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól még nem kell sz.rt enni, hogy nem akar fogyni.


Kérdező, edd a kedvenc kajáid, és erőltesd egy kicsit, minél kevésbé eszel, annál kevésbé lesz étvágyad és annál inkább fogsz émelyegni.

A gyümölcs azért jó, mert savas és gyors szénhidrát van benne, ergo a tested reakciója jó eséllyel két szinten is az éhség lesz: a gyomrod a savasság miatt fogja kívánni az ételt, a vércukrod átmenetileg megemelkedik, de le is fog csökkenni és akkor esélyes, hogy éhes leszel. Plusz folyadék is van benne és frissítő az íze, tehát javítja a közérzeted.

2017. jún. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, ezért mindig kora reggel és késő este eszem, ill. zuhanyozás is segít, mivel lehűti a testet.
2017. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4: Attól még lehet hízni is gyümölccsel és tejszínnel, mennyiség kérdése :) Kb. minden étrenddel lehet durván fogyni és hízni is, ha nem is akárkinek. Én pl. garantáltan nem fogynék sok cukor és sok zsír mellett, ami a tejszínes gyümölcs... Csak éhes lennék közben.


Kérdező, enned kell. Ha csak az étvágy lenne gond, azt mondnám, ne érdekeljen az étvágy, egyél anélkül, funkcionálisan. De a hányinger gond. Próbálkozz, valamit csak meg tudsz enni. Én rárepülnék a tömény, tápanyagdús és mindenképpen elég fehérjedús ételekre, hogy pár falattal is sokat érjek, de van, akinek a tömény ételek csak fokozzák a hányingert vagy túlzottan laktatóak vagy bármi. Ha mást nem tudok enni, nekem az édesség mindig bemegy s abból is vannak jófélék. De hogy te mit szeretsz s tudsz megenni, nem tudhatom, sajna. Próbálkozni kell.

2017. jún. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Keverj össze túrót mézzel, vaníliával, esetleg kakaóval, szórj rá egy marék málnát, jól hűtsd be, isteni!
2017. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!