Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni, milyen...

Le szeretnék fogyni, milyen étrenddel és edzéstervvel érhetném ezt el a leghamarabb? 15/L

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, 163 cm és 53 kg. Így elsőre nem hangzik soknak, nem is magával a számmal van a gond, h soknak tartom. Hanem igazából a combom belső részére levan rakódva a háj, és ezt szeretném eltüntetni. Nagyon sok édességet eszem, de úgy érzem megvan a kellő akarat erőm, h letudjak róla szokni. És akkor már állandósítani is szeretném ezt az étrendet mert sokkal egészségesebben szeretnék élni.

2017. jún. 26. 17:36
 1/3 anonim válasza:
44%
Sziaa, 17 vagyok. Tulajdonkeppen meglattam ezt a kerdest és regisztraltam is egyben:)). Erre muszaj válaszolnom alapon. 3 hete kezdtem el a fogyokuram és ami tuti tipp és bevalik ha eloszor magadban dontod el te most elakarod erni a celod a kituzott testsulyt. Hagyd el a pekarut, (kenyer zsolme ilyenek) szenhidratok, csokis, cukros kajakat, finomsagokat. Sportolj!!! Akar otthon is, nezz utanna interneten, YouTube sok mindent talalsz. Reggelire egyel tojasrantottat/tukortojast(peldaul hetfon) vagy kukorica pehely tejben(, yoghurtban(pl kedden) vagy rozskenyeret megkened egy kis vajjal raksz ra sajtot sonkat+ zoldseggel.(peldaul szerdan) legyel kreativ. Ebedre 1-2-3 orakor. fontos a leves! szinten kenyér nelkul(en nagyon Kenyeres vagyok, voltam mindennel kenyeret eszek, igen szo szerint) A vacsit pedig 6, legkesobb 7kor ejtsd meg, szinten legyel kreativ, eheto csirkemell (naturon), sok zoldseggel,eheto meg hal stb. Sportolj akarmikor ebéd utan, elott, esti futas,Sokat segit! Az elso 1-2 het nehezebb utanna latsz mar valtozast, kicsit magabiztosabb leszel és belejossz. Sok sikert neked is!:)
2017. jún. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2017. jún. 26. 20:15
 3/3 anonim válasza:
Ha valami nem tiszta. Vagy van kerdesed szivesen segitek :)
2017. jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!