Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha diéta alatt heti 1 darab...

Ha diéta alatt heti 1 darab "cheatday"-t hagyok magamnak, amikor ehetek egy két egészségtelen dolgot, attól még érhetek el eredményt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szupertúlsúlyos, kb 6-7 kg plusz van rajtam, ami tél óta szaladt fel, rendszertelen étkezés miatt, az átlagtól merőben eltérő munkarendben dolgozom, és sokszor 10 óra munka után nem volt energiám főzni, inkább szemét kaját ettem, illetve napközben is rendszertelenül.

Tudom, hülyeség volt, most próbálok változtatni rajta.

Viszont fiatal vagyok, itt a nyár (23 éves), hívnak bulizni, és persze szeretnék olyor kikapcsolódni, és elmenni bulizni, ami azt jelenti, hogy fogok alkoholt fogyasztani.

Heti egynél semmiképp sem akarom ezt többször, inkább a kéthetente egy lenne az ideális, plusz lesz egy három napos mininyaralás, ott azért szerintem 1 fagyi vagy egy lángos le fog csúszni a tóparton.

Szeretném komolyan venni a diétát, de nem akarom azt sem, hogy semmi szórakozásban ne legyen részem.


2017. jún. 29. 12:08
 1/6 anonim válasza:

Ahogy 1 nap alatt nem fogy le az ember, 1 nap alatt sem fogja elrontani a diétáját.

Nagyon sok fitness guru is a cheatdayén rengeteget eszik, mégsem rontanak el semmit

Gondolj bele! Ha eszel valamit, az étel egy réstét hasznosítod, a tõbbi másnap ki is jön, főleg ha hetente egyszer teszed, semmi nyoma nem lesz.

2017. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Enis egy csalonapot tartok,altalban mikor szombaton megyunk inni a haverokkal:D aznap ugyse tudom mi mennyi kcal.
2017. jún. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bőven belefér.


Nekem jobb volt a zéró tolerancia (legalábbis az elején egy ideig), de ha alkalomszerűen kilépsz a keretből, nincs semmi baj.


Hat-hét kiló miatt meg pláne nem érdemes mindent megvonni.

2017. jún. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csalònap semmit nem ront el. Nekem a ràntott hùs ès sült krumpli kombò az àsz, minden hétvègèn szombaton a csalònapon azt eszem.
2017. jún. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megnyugtattatok :)

Főleg, hogy azt hittem, hogy leoltanak majd a szuperkomoly edzősök

2017. jún. 29. 14:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem versenyre készülő atléta vagy, szóval oltásnak nincs helye. :D
2017. jún. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!