Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyha 1 ev alatt szedtem fel...

Hogyha 1 ev alatt szedtem fel 20 kilot ugy hogy kb 3x annyit eszek mint a tobbi ember es a testemen kezdett meglatszani (striak) es lejezdtem fogyni, masfel ket honap alatt lement 11 kg akkor en milyen tipusba tartozom?

Figyelt kérdés
Nem tudok rajonni hogy kover vagyok mert elhiztam vagy mi van?mert nem ertem
2017. júl. 3. 15:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Akkor voltam 60 kilo mikor kezdodott az egesz
2017. júl. 3. 15:33
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a fenti igaz, akkor nehezen hízol és könnyen fogysz (bár ezek nem valami egzakt kifejezések :D), hacsak nem csináltál valami igazán extrémet fogyáskor, amivel mindenki gyorsan lefogy...


Nyilván hájasodtál, 20 kiló/év kizárólag koksszal megy máshogy... Nem világos, mit kérdezel.

2017. júl. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt kerdezem hogy akkor en genetikailag hajlamos vagyok az elhizasra vagy nem?vagyos arra hogy kover legyek?hat nagyon sokat ettem,most h nem eszek annyit az 1 napi akkori adagom eleg 4 napra...olyan volt akkor hogy 1 nap alatt megettem egy fel kenyeret es egy egesz szalamit,2 tanyer levest,2-3 tanyer masodikat,utanna csoki,meg ilyenek es kolaztam mindig....most kevesebbet eszem joval es napi 30 percet futok es igy ment le,az az evem egy kudarc volt minden teren,igy csak az eves maradt,ettem es sorozatokat neztem...ebbol allt az eletem,nem akartam emberek koze menni (20L)
2017. júl. 3. 15:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Az nem genetikai hajlam a hízásra, hogy 3-szor többet eszel és elhízol. Az túlevés.
2017. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát... a hülye típusba. Ha azt hiszed, jót tesz a hízás-fogyás ilyen mértékben, tévedsz.

Nem akkora poén a kérdésed, mint hiszed.

2017. júl. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tul sokat zabalsz kb ennyire vagy hajlamos. :))) mindenki hajlamos a hizasra, de egyeseknek jobb/gyorsabb/szerencsesebb az anyagcsereje.
2017. júl. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!