Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezekkel a napi dolgokkal...

Ezekkel a napi dolgokkal elérhető egy nyár alatt jelentős változás?

Figyelt kérdés
Két hete elkezdtem úgy étkezni, hogy csak akkor ettem, amikor éhes voltam. Ez napi 2szeri étkezést jelentett, ezen kívül naponta sportolok(minden hétköznap úszok, bbg-zek, otthoni tornát végzek, jógázok). A nyár végére szeretnék jelentős változást.

2017. júl. 3. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Jelentős változáshoz ajánlom azt, hogy egyél rendesen. Napi 4-5 étkezés, rengeteg gyümölcs zöldség, fehérje. 70% az étkezés 30% a sport :)
2017. júl. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom, hogy az működne-e. Mert hallottam, hogy elvileg sokszor kell keveset enni, de magamat ismerve abból sokszor sok lenne. De ha ezzel tényleg gyorsabban tudnék fogyni, akkor megpróbálom.
2017. júl. 3. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Legyen kalóriadeficit, az az alap. Hogy ezt hány étkezéssel éred el, az egyéni. Nincs gond a kevés, nagyobb étkezésekkel, ha számodra az a jó. Sok ember van, aki csak szenved a több kicsi étkezéssel, néhány naggyal viszont minden OK. Van, aki csak 1 étkezéssel tud fogyni, máshogy még az éhezést tűrve is csak kikészül, bár ez már extra és ez sokaknak már nem egészséges.


Az "akkor eszel, amikor éhes vagy" a másik oldalról is gond lehet, mivel van, aki sosem éhes, ha eszik, ha nem. Nyilván nálad ilyen gond nincs, az jó. Ha működik s jól érzed magad, folytathatod úgy, ahogy eddig :)

Sportolsz is, ez jól hangzik.

Persze az ételeidről nem írtál, nyilván az is rengeteget számít, legalábbis az egészség s egyebek szempontjából, mert fogyni bármivel lehet.

2017. júl. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Többnyire egészségesen étkezek, és már két hete semmi édességet(fagyi,chips,süti) nem eszek, valamint próbálok sok vizet inni, bár az nekem mindig nehéz volt. Köszi a válaszokat!
2017. júl. 4. 07:39
 5/7 anonim ***** válasza:
igyál zöld teát naponta minimum 2 csésze, ez segíti az anyagcserédet. Fontos az, hogy két étkezés között ne teljen el 6 órnál több, tehát enned kell többször, mint kétszer. Első voltam :)
2017. júl. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja még kiegészítés: Figyelj arra, hogy egyél sok fehérjét (tojás, hús, túró...) A húsban nincsen ch, azt eheted. Kevés cht próbálj bevinni ezt főleg zöldségből, gyümölcsből. Emellett azért fontos az is, hogy egyél néha jó zsírokat, mint pl az olajos magvakban lévő zsírok, olivaolajjal készült dolgok (ez pl saláta öntetnek si jó)
2017. júl. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Esetleg valaki nem tudna olyan gyakorlatokat ami minden alkatra hatással van?
2017. júl. 4. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!