Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok és 84kg....

15 éves vagyok és 84kg. Szeretnék lefogyni. Milyen módszereket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! amint az imént említettem 15 éves vagyok és 84 kg. Szeretnék lefogyni de nagyon nehezen megy. Heti 4-5 sportolok, életmódot váltottam de 1 hónap alatt 1 kg ment le rólam. tudnátok mondani gyors fogyás tippeket? előre is köszönöm
2017. júl. 12. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Kalóriadeficit=fogyás
2017. júl. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kalóriabázis

Nagyon jó weboldal, tudod vele számolni a kalóriákat és egészségesen lefogyhatsz vele

2017. júl. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenkèppen számolnod kell a kalóriát, valószìnűleg azért nem fogysz mert többet eszel ígyis mint amennyit kéne ( v éppen túl keveset! Igen, akkor sem fogysz ha túl kevés a bevitt kalória). Napi 1300 nak minimum meg kell lenni bármekkora a súlyfelesleg. Amit javaslok, fehér liszt, cukor tiltólista, kevés olaj, sok zöldség, minőségi szénhidrát ( magas rosttartalmú), szárazabb húsok ( csirke pl) hal. Szépen számolgatni a bevitt kalóriát. Mindig pontosan tudd h mennyit eszel éppen. A mozgás nem árt, de egyenlőre az étkezés helyreállítása legyen a cél, ahogy fogysz, könnyebb lesz a mozgás is. Sok sikert kívánok!
2017. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!