Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 kiló felesleget hogy tudok...

2 kiló felesleget hogy tudok leadni? Ha minden nap végén kicsit éhes vagyok lemegy (kalóriadeficit)?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem észre, hogy felszedtem egy kis felesleget (hasra). Nem nagyon látszik, de szeretném leadni. Sportolok is, speciális diétát nem szeretnék kezdeni, de figyelek azóta az étkezésemre. Sikerülhet így?

2017. júl. 12. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nem lesz elég föleg az utolsó kilóknál

Azt tapasztaltam hogy fontos a mozgás es a pontos étrend.Egy nagyon szuper diétás csoportot talaltam ott kaptam étrendet mg edzéstervet :)

2017. júl. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem kell éhesnek lenned ahhoz, hogy kcal deficit legyen, és az ehseg nem feltetlenul jar kcal deficittel. Egy kisebb eletmodvaltassal peldaul csodakat erhetsz el ugy is, hogy pukkadásig eszed magad... Én így tartok 8 kgnál, amíg kcalt szamoltam csak sanyargattam magam, szenvedtem, és ami lement késobb visszajot...
2017. júl. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Linket tudnátok küldeni nektek bevált étrendekről?

Bár nem tudom hogy fogok pontos étrend szerint étkezni, hiszen 15 éves vagyok, évközben menzán ebédelek (bár az az utóbbi időkben elég egészséges kezdett lenni, de nyilván nem az lesz az ebéd amit az étrend előír), ezen kívül otthon sem fogják azt főzni feltétlenül egy ember kedvéért...


Ha ezzel kapcsolatban van ötletetek, tanácsotok akkor linkekkel együtt megköszönném!

2017. júl. 12. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha éhes vagy, egyél. Csak ugye nem mindegy mit és mennyit.

Ha éhezteted magad, akkor annál több felesleg fog lerakódni, mert a szervezet úgy veszi, hogy éhezel, és amint kaját kap, rögtön eltárazza arra az esetre, hogy ha újra éheznél.

Szóval ha hagyod magad éhen, csak rosszabb lesz.

2017. júl. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az éhségnek nem feltétlenül van sok köze a test éhezéséhez vagy a kalóriadeficithez. Kalóriadeficit kell a fogyáshoz. Egy jó életmód sokat segíthet. OK, hogy bizonyos étkezéseknél nem sokat tudsz tenni, de amit alakíthatsz, ott van lehetőséged. Pl. reggelinél bizonyára van mozgástered. De még az otthoni ételnél is ehetsz zöldséget galuska helyett meg ilyenek.
2017. júl. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
15 éves vagy, nem 5. Tudsz magadnak is főzni :))) Egy kis csirkemellet megsutni nem nagy cucc.
2017. júl. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!