Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek sikerül nyár...

Szerintetek sikerül nyár végéig ezt leadnom? 16/L (részletek lent)

Figyelt kérdés
3 hétig naponta 2000 kalóriákat ettem nem annyira egészséges ételekből. Ez szerintem meg is látszik rajtam (combom vastagabb és a hasamon van zsír). Ez előtt nagyon vékony voltam és naponta 600 kalóriákat ettem egészséges ételekből. Ha ehhez visszatérek és futok meg erősítek sikerül visszaszerezni az alakomat? Most 168 cm és 50 kg vagyok.

2017. júl. 13. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz fogyni?
2017. júl. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
168 cm 50 kilogram az teljesen jo, inkabb hiznod kene. :)
2017. júl. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom hogy most meghíztam hanem az hogy pár hete még vékonyabb voltam és ha például az osztálytársaim meglátnak fürdőruhában vagy az öltözőben kicsúfolnak amiért híztam:( (eddig én voltam a legvékonyabb)
2017. júl. 13. 11:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne hulyeskedj mar, ha anorexiasnak akarsz kinezni, akkor valami baj van veled. Jo alakod lehet igy is, fiuk amugy sem szeretik a deszkakat. NE FOGYOZZ
2017. júl. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jó 55 kg-nak kéne lenned. 16/L
2017. júl. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

És ha nem teszel leszel a legvékonyabb összedől a világ?

Meg amúgy mi ez a kérdés? Van akarat erőd? Azt csak te tudhatod, ha van akkor újra ilyen anorexiás tudsz lenni, ha nincs akkor marad rajtad 2 gramm zsír.

2017. júl. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!