Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg baj van...

Szerintetek tényleg baj van velem? Vélemény? (Több lent)

Figyelt kérdés

Mostanában fogyókúrázni kezdtem 172cm vagyok és 50 kiló, tudom hogy ez kevésnek tűnik, de én nem tetszek magamnak így és fogyni szeretnék.Sok ember mondta már hogy szerinte testkép zavaros vagyok. Szerintetek ez igaz?

( Igazából tennék ki képet, de félek hogy megtalál egy ismerős:D De privátba küldök képet ha kértek , és akkor tudtok véleményt mondani.)



2017. júl. 18. 18:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kevésnek tűnik, ez tényleg kevés, nem igazán lehet felesleged. Ilyen számokkal csak kevés izom és kevés háj lehetséges, ha megvan minden végtagod.

Jó, lehet, hogy iszonyúan izomgyönge vagy és az 1 kiló felesleged egy foltban van és ronda, de ennyi, tuti vékony vagy.

2017. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos h testkepzavatos vagy ha a kornyezeted es az adatok is azt mondjak.
2017. júl. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Kép nélkül is egyértelmű, hogy testképzavaros vagy. Nagyon rossz vége lehet, ha nem tudsz leállni a fogyózással. Kérd szakember segítségét!
2017. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem csak én vettem észre magamon hogy elhíztam az utóbbi időben. Ezért is kezdtem el diétázni .Már lement két kiló. 52 voltam. Az elején normálisan csináltam de volt olyan nap mostanában hogy 100 kalóriát vittem be összesen. Mert valahogy ha enni akartam , belenéztem csaka tükörbe és akkor már el is ment az étvágyam
2017. júl. 18. 19:17
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Ez testképzavar. Legközelebb nézz a tükörbe, és gondold át szépen, hogy mit akarsz kezdeni az életeddel. Akarsz-e (gyermek)pszichiátriába kerülni anorexiával, vagy esetleg normális emberként szeretnél éldegélni.
2017. júl. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Küldj képet :)
2017. júl. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Higgyjétek el hogy nem vagyok annyira vékony hogy zörögnek a csontjaim. bőven van mit leadnom a combomból meg a hasamból is
2017. júl. 18. 19:40
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Testkèpzavar.
2017. júl. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%
Na muti :)
2017. júl. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul látod. Tuti vékony combod van, márpedig a láb normálisan nem is vékony...

Az, hogy nincs kedved enni s nem is érzékeled, hogy tragikus, ha koplalsz, pláne gond. Ha kövér lennél, akkor is enned kellene, ahogy vékonyan is kell.

2017. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!