Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy vegyek majd szeptemberre...

Hogy vegyek majd szeptemberre ruhát magamnak ha még fogyok?

Figyelt kérdés

Iskolakezdésre muszáj vennem mert a mostaniak is nagyok rám... viszont addig még sokat fogok fogyni és nincs annyi pénzem hogy többször is lecseréljem a ruhatáram. Alkalmi diákmunkám van. Hogy vegyek új ruhákat akkor majd szeptemberre?

17/l


2017. júl. 18. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak lehetőségek.

1. Vegyél majd akkor.

2. Tippeld meg, mekkora leszel és tartsd be, bár nem tudom, miért vállalnál ekkora kockázatot.

3. Legyenek olyan ruháid, amiknél nem számít 10-20 kiló ideoda (én a ruháim zömét 20 kiló fogyás után ugyanúgy hordtam, laza pólóknál ez nem nehéz, persze az is számít, miből fogysz, én felsőtestből szinte semmit).

Amit cseréltwm, az se került kb. semmibe, ruhát nem drága venni, bizonyos szinten.

2017. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vegyél a turkálóban néhány ruhát az átmeneti időszakra.
2017. júl. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!