Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kell futnom minimum?

Mennyit kell futnom minimum?

Figyelt kérdés
Még csak 2 napja kezdtem(nem várok el gyors változást) most elég dundi vagyok de erős minden este futottam eddig 2.5 km-t szeptemberre egy kicsit meg akarok valtozni minimum -7 kg mennyit kellene futnom naponta hogy ez meg legyen ( dietazas nem megy sokszor probaltam persze nem habzsolom a csokit egyeltalan nem eszek rendes etelen kivul semmit csak a vacsorat ha elhagynam az eleg?)

2017. júl. 18. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen. Nulla futással is lefogyhatsz és napi 1-2 maratonnal sem garantált a fogyás, van, aki lazán be tudja pótolni még azt is.

A 2.5 km nem is rossz, én a helyedben próbálnék felfejlődni, többet, gyorsabban futni...


A vacsora elhagyása kinek jó ötlet, kinek pocsék. Nem azon múlik, hogy mikor eszel, hanem hogy összesen mennyit, a kalóriaigényedhez képest. Nekem szinte garantált fogyás a vacsora elhagyása némi odafigyelés mellett (hogy mennyire nehéz elhagynom a vacsorát, az más lapra tartozik) s gondot sem okozna, de van, aki csak éhes lenne és bezabálna éjfélkor vagy rosszul aludna vagy egyszerűen túlenné magát akár már délelőtt...

Ha éhes vagy este, egyél, ne éheztesd magad.

2017. júl. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy keson erek haza minden nap es a vacsora elhagyhato lenne mert egyeltalan nem vagyok ehes este de ha eszel akkor persze jobban erzem magam viszont ha keson eszek ( mert maskor nem tudok) azt az energiat nem hasznalom fel . Koszonom a valaszt! Amugy barmi EGESZSEGESET megteszek ennek erdekeben
2017. júl. 18. 23:46
 3/4 anonim ***** válasza:
8-10km gyalog a futás a szívszámára nagyon megterhelő szóval érdemes vigyázni..
2017. júl. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy fogyni fogsz vagy nem.

Attól is függ mennyi felesleg van rajtad.

Hogy alapból mennyi kalóriát eszel meg, ha nem eszel túl sokat akkor van rá esély,hogy kalóriadeficitbe kerülj.

De mint mondtam a megfelelő étkezés hiányában ez így sajnos lutri.

2017. júl. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!