Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 176 centimhez 51 kg vagyok,...

176 centimhez 51 kg vagyok, de meg igy is 91 es a csipom Milyen gyakorlatokkal tudnam feszesiteni?

Figyelt kérdés

#csípő #gyogyas
2017. júl. 19. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%

Az anorexiádat mikor tervezel kezeltetni?!


Én 10 centivel alacsonyabb vagyok nálad, 51 kiló és a párom tegnap jegyezte meg, hogy túl sovány vagyok, hízhatnék kicsit.


Te undorítóan gebe lehetsz ilyen adatokkal.

2017. júl. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
0%
Ém fiú vagyok, de voltam már 178 centihez 49 kiló.:D Nem mintha nem értenék egyet az elsővel.
2017. júl. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Csiszolófűrész, ha a feszesítés alatt keskenyítést értesz...


A körméret amúgy nem informatív, fogalmunk nincs arról, ebből mennyi csont, izom, bőr és zsír van...

2017. júl. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

#1-es mekkora egy tirpák vagy!


Kérdező: ha csak 51 kg vagy ehhez a magassághoz, valószínűleg nem felesleg van rajtad, hanem egyszerűen ilyen a csontozatod (ami majd egyszer, szülésnél nagyon nagy előnyödre válik). Próbáld meg ezt elfogadni. Hiszem, hogy ez rajtad kívül senkit nem zavar. Ha téged igen, akkor leginkább a megfelelő szabásvonalu ruhákkal lehet rajta javitani.

2017. júl. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

176 centihez 51 kilóval rajtad nem lehet egy deka zsír sem, kivéve, ha már elsorvadtak az izmaid, és azért vagy ilyen könnyű.

Az álom méret egyébként 90-60-90 ha jól emlékszem, a te magasságodhoz a 90-es csípő nem olyan durva.

Ha már magas vagy, örülj neki, hogy mellette formás is... nem mondod komolyan, hogy egy pálcika alakú, elöl deszka hátul léc ropi csaj akarsz lenni? Akinek se csípője se dereka?

Csatolhatnál egy képet, nem tudom elképzelni, hogy mi lehet a bajod magaddal.

Semmiképp nem javaslom, hogy fogyókúrázz, viszont ha elkezdesz edzeni (az izom feszesít, nem a fogyás), akkor szélesebb leszel itt-ott, ami neked ugye nem jó...

Elégedj meg magaddal és kész. Valószínűleg szuperül nézel ki, csak te nem veszed észre.

2017. júl. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Inkább érj el egy egészséges testsúlyt, (ez 58-60kg lenne) és akkor arányosabb lenne a tested. A csontjaidat nehezen tudod formálni.
2017. júl. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
A 91-es csípővel semmi baj, amúgyis inkább a csontvázad tehet róla, mert háj az nemigen van rajtad, max. az esszenciális még megmaradt.
2017. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hű 91? Miért mennyit akarsz? Osztom az 1-es véleményét, így is úgy nézhetsz ki, mint valami piszkavas. Már biztos most elől deszka, hátul léc.


Egy egészséges, formás nőnek 160-hoz ennyi a csípője és még úgy is XS/S méretet hord. Te milyet akarsz? 00-ás méretet? Mint az anorex posh spice?

2017. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Alljon meg a menet ,senkit sem kertem h oktasson ki h en mennyire undoritoan gebe lehetek

A mereteim 84-60-91 ha valaki ezt eltudja kepzelni realisan tudhatja h eloben nem egy fogpiszkalo ,bar nem is egy brutalisam ferfi ideal (bar kinek mi)

Nem vagyok anorexias eszem rendesen ,en csak feszesiteni szeretnek es erre kertem gyakorlatokat ,de akkor nem

2017. júl. 23. 14:34
 10/13 anonim ***** válasza:

Álljon meg a menet, akkor elmondom még egyszer. A méreteid alapján csinos alakod lehet, de elég vékony is lehetsz. Így tehát:

Fogyni már nem tudsz miből.

Feszesíteni akarsz, mert széles a csípőd. De feszesíteni izomépítéssel lehet, amitől szélesebb lesz a csípőd. Mivel fogyni már nem tudsz miből.

Ha kisebb lesz a csípőd vagy akármid, az nem feszesítés. Az fogyás.

2017. júl. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!