Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Menyit lehet fogyni maximum,...

Menyit lehet fogyni maximum, egy hónap alatt?

Figyelt kérdés
2017. júl. 20. 01:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Attol fugg mekkora a kezdosuly. Ertelemszeruen 300 kilorol indulva tobbet lehet fogyni mint 85 kilorol.
2017. júl. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mit értesz fogyás alatt?

Gondolom, a halál és az égetés nincs benne s a végtaglevágás és a zsírleszívás sem...


Hmmmm, nagyon sokat, persze egészségtelenül. De a csuda tudja.

Az biztos, hogy 5 nap alatt lehet fogyni 7 kilót s ebben nincs dehidratáltság, csak cirka 400 km futás extrém körülmények között kevés evéssel. Szinte senki nem képes rá, de akad, aki igen. De ez csak napokra szól.


Heti néhány kilót el tudok képzelni, néhányezer kcal napi deficit kell hozzá, kegyetlen és sok izom megy le, de túlélhető, ha elég erős az ember, megfelelő tartalékokkal.

Nagyon extrém, de van az az ember és motiváció.


Vízből még egyszer jópár kilót rá lehet dobni, minél izmosabb az ember, annál többet.


S minél kövérebb az ember, annál reálisabb a több fogyás.

2017. júl. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
48%
Szia! Én anno (nagyjából 3 éve) nagyon komolyan kezdtem a fogyókúrát. Semmi szénhidrát, maximum zabpehely, extrudált kenyér, amit megengedtem magamnak. Igyekeztem a cukros gyümölcsöket, és a köreteket teljesen elhagyni, emellett, heti 4 alkalommal jártam futni (3km-ről indultam és fél év alatt feltornáztam 10 km-re a távot). Így tudtam minden héten 1 kilót fogyni, így egy hónap alatt tartottam a 4 kiló fogyást. 56 kilóig juttottam el így. De fontos megemlíteni, hogy ez nagyon drasztikus módszere a fogyásnak! A hormonháztartásomnak nagyjából 1 év kellett, hogy helyreálljon, sokáig nem adhattam vért, mert rettentően vérszegény voltam. A hajam megviseltségéről már nem is beszélek... Szóval egy szó mint szász, óvatosan kell ezt csinálni és türelmesen. Az ideális állapot kb. a 1-2kiló/Hónap :)
2017. júl. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

174cm, 68 kg vagyok most.

10el szeretnék kevesebb lenni.

2017. júl. 20. 18:33
 5/5 anonim válasza:
Én 6 kilót fogytam egy hónap alatt
2018. júl. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!