Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alig megy le valami, pedig...

Alig megy le valami, pedig kemeny dietat tartok, hogy a fenebe osztonozzem magam?

Figyelt kérdés
Semmi nem jon ossze az eletben, teljesen ki vagyok keszulve, erre meg a fogyokuram se jon ossze. Fogynom kellene, mert menstruaciom sincs. Hiana kaptam az orvostol is gyogyszert,ami segit a fogyasban,1200 kaloriat eszem, 300at sporttal se szoktam mozogni, megse fogyok. Teljesen el vagyok keseredve, nem eszem semmi gyorskajat, se edesseget, meg neha se, de megsincs eredmeny. Egy honap alatt 2 kg ment csak le, valtozast nem latok, az elkeseredes azonban 1000%.
2017. júl. 20. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak mondom neked,hogy egy hónap alatt 2 kg tökéletes.

Heti fél kg az ideális fogyás,persze sokaknak az marha kevésnek tűnik,de ez ilyen.

A zsirpárnák elég ragaszkodó barátok,nem lehet őket egyik napról a másikra levakarni.

2017. júl. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De heti 1 kg ot kellene fogyjak, es borzaszto elszomorito, hogy alig ment le valami. Hetekig stagnal, majd utana lemegy fel kg. Keves, es nekem szeptember vegere 10 kg mal konnyebbnek kene lenni
2017. júl. 20. 09:08
 3/3 anonim ***** válasza:
pajzsmirigyed rendben van? Durvan alatta vagy a normalis kajalasi ertekeknek. 2kg az pont jo. heti 1kg azert mar valami, mint mentalisan es fizikalisan is ott kell legyel.
2017. júl. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!