Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrás laktató ételek...

Fogyókúrás laktató ételek alacsony kaloriazartalommal tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Állandóan éhes vagyok,ha sokat zabálok akkor is. Mi lenne,ha ezeket enném -Tojás,pulykahús,csirke,hal,cottage cheese,párolt zöldségek. Akkor is éhes lennék ?
2017. júl. 20. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Csirkemellet eszek rizzsel és napi 1000-1500 kalóriával nem vagyok éhes egyáltalán.
2017. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Általában jól laktatnak a fehérjék. A tojás főleg jó, mert az eléggé zsíros s az is segít.


A kérdésedre a választ csak magad tudod megadni, ha kipróbálod. Mások vagyunk. Van, aki kalóriadeficitben nem tud jóllakni semmilyen étrenden. De a többségnek rengeteget számít az étrend, amiket írsz, azok egész jók, de azért kalóriát is vigyél be eleget, a fentiekből könnyű úgy bevinni a fehérjét, hogy még bőven koplalsz, ezt persze ne tedd.

2017. júl. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még azt tenném hozzá, hogy az ételmennyiség eloszlása is fontos lehet. Ugyanaz a mennyiség más-más elosztásban - ég és föld lehet jóllakottság szempontjából.
2017. júl. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet nem ártana némi szénhidrát.

Én pl attól tudok a legjobban jól lakni.

Sokkal kevesebb elég belőle,mint pl fehérjéből,hogy úgy érezzem jól laktam és nem fogok éhen halni a következő 3 órában.

Ki kell tapasztalni neked mi a jó.

2017. júl. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!