Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 1 kg. -nál több súlyveszt...

Heti 1 kg. -nál több súlyvesztés minden esetben izomból is ment?

Figyelt kérdés
nem a kezdetén, hanem nagyjából két hónap után. most a második eset hogy majdnem 1,5 kg mínusz lett egy hét alatt, de nekem nagyobb ugrás sem volt az elejéhez képest, mert első hét -3kg után beállt már olyan fix -1 környékére átlagban. kicsit megijesztett mikor írták hogy van aki a fél kilót sem bírja tartani hetente. nem vontam meg magamtól semmit számolgatva, csak csökkentettem a mennyiségéket és rendszereztem az étkezéseim, nameg kukáztam a fehérlisztes termékeket és direktben a cukrot +napi fél óra mozgást beiktattam
2017. júl. 21. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nem lehet fixen kijelenteni, hisz ez is,n mint annyi minden, egyénfüggő. Az igazán kövéreknél mehet zsírból, más esetben általában izomból is megy ilyenkor nem minimális mértékben. Szóval ez ökölszabály, de az ember ennél bonyolultabb, nincsenek fix, mindenkire vonatkozó határértékek, csak hozzávetőlegesek.
2017. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy normális fogyókúra eszi az izmot rendesen. Az izommegtartáshoz kell testtömeg kilogrammonként 2 gramm állati fehérje és súlyzós edzés kombó. Testépítők így diétáznak. Nem tudom, hogy te eszel e elég fehérjét vagy edzel e. Az izom ha nem táplálod és nem edzed alapból leépül fogyás alatt meg pláne. Amúgy csak, hogy válaszoljak is nem lehet kijelenteni már csak azért se mert vízből is fogysz. De izom is megy le még akkor is ha egy testépítő diétázik de ez attól függ, hogy mennyire lesz szálkás. Ha nem lesz olyan szálkás az ember akkor a fehérje és a súlyzós edzés megtartja az izom nagy részét enélkül sima fogyókúrával sok menne le izomból. Egy eset van amikor nem megy izomból ha doppingol az ember de az más eset.
2017. júl. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. igen, úgy is próbálom terelni az arányokat hogy inkább fehérjedúsabb legyen természetes forrásokból. és napi egy evőkanál tejsavófehérje koncentrátumot is eszek. csak hát a mozgás kevés mellé
2017. júl. 22. 10:45
 4/7 anonim ***** válasza:
A tejsavó fehérje nem jobb a húsnál ha eszel elég fehérjét fölösleges a fehérjepor. Súlyzós edzés kellene mert a szervezet lebontja azt az izomtömeget amit nem használ fel. Bár ha eddig sem súlyzóztál kicsit más a dolog de el kéne kezdeni ha félted az izmaid.
2017. júl. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azt szeretném kérdezni ha az erob edzést kézisúlyzókkal nehezítve végezném, (retro típusú monotonabb, nagy ismétlésszámút) az lehetne jó hatással az izomzatra, vagy egy kardióval így sem ér fel? (lehet rosszabb is mert gyilkosabb így dobálni a végtagokat a súly nélkül kitalált gyakorlatokhoz?)
2017. júl. 23. 19:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező hány kg vagy? Nagyobb súlynál simán lehetséges ennyi fogyás 1 hét alatt.
2017. júl. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
most olyan 102 de 112ről indultam. 180 cm magassághoz
2017. júl. 24. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!