Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ebből lehet valami?

Ebből lehet valami?

Figyelt kérdés
14 évesen ha a rendes étrendemnél maradok úgy értem minden nap megeszek legalább egy csokiskiflit ,az édesség szempontjából de csak barnakenyeret fogyasztok és pl colat meg csipszet csak egy hónapban egyszer kétszer eszem ,emelett 55 percet edzek hasizom,comb akkor abból meglátszik valami?....

2017. júl. 21. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Fiú?
2017. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos, de kép kéne honnan indulsz
2017. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenre eddz. Ha kalóriatöbbletben eszel és jól edzel s pihensz, akkor lassú izomnövekedés várható. Kezdőként szálkásításkor is, de bizonyára még lassabb s nem sokáig.


Ha kalóriadeficitben eszel, akkor pedig fogysz. Ha naponta eszel cukrokat, akkor is. Nyilván egészség szempontjából inkább jó ételeket egyél s persze elegendő fehérjét, zsírt, kalóriát (koplalni nem jó).


Az 55 perc naponta? Túledzés, ne csináld. Jó, hasra állítólag lehet naponta, de arra nem kell sok perc.

Lábazni heti 3-szor OK, de mindenre eddz, még egyszer.

2017. júl. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kiegészítés: Legalábbis remélem, hogy a heti 3 nem súlyzós edzéshez is jó... Csuda tudja, de regenerálódni akkor is kell a s lényeg ugyanaz: terheled az izmokat. Én súly nélküli lábedzéssel is hamar ki tudom magam készíteni, érezhetően kell a pihenés.
2017. júl. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
lány vagyok...és nem küldök képpet
2017. júl. 22. 11:51
 6/6 A kérdező kommentje:
nem súlyzom ...hanem hasprés,felülés,lábemelés nyolcasokkal,hasprés oldalra...plusz meg 70 s támaszkodás v valami ilyesmi....lábnak gugolás ,kitorés,kitörés keresztbe,lábemelés oldalra,ilyen keresztes lábemelés,lábemelés négykézláb,plusz lábemelés négykézláb behajlított lábbal...plusz faltámaszkodás 40s ...ezt az egészet megcsinálom egyszer mindenből huszat vagy huszonotöt v harmincat ....aztán ezt az egészet mégegyszer...remélem értettetek valamit....ez így elég lesz?....mert a végére álltalába eléggé kifáradok...minden nap megcsinálom...ha még azonkívül megvan a napi 40 perc mozgás akkor csak egy rendben csinálom meg...
2017. júl. 22. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!