Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Januárvan fogyókúrázni kezdtem mert sokalltam a 173centim mellé a 79 kilót. Egész jól ment 2-3hét alatt lefogytam 1.5 kilót (január 31). Mikor következőbek mérésenvoltam szintén lement 1.5 kiló bár ez n ment olyangyorsan mint az első 1.5 (ez kb április 25.e körül lehetett). Ezt a 74 kilót május végére csökkentettem 2 kilóra. Aztán jött a nyári szünet amikor is már az étrendem 100% ban egészséges ételekből àllt (napi 3x)július 19.-én már sikeresen mondhattam hogy 67 kg vagyok. A mérlegünkről tudni kell hogy 2kg különbség vagy az eredeti ésaz az álltal mutatott súly között tehát mindig hozzáadtam a mutatott súlyhoz 2kg t. Másnap 20.-án reggel rááltam 65.3 kgt mutatott (+2kg) aztán unatkozáskor délben megint rááltam és 68.5 kg t mutatott. Ilyenkor egy kicsit megilyedtem aztán megnyugtattam magam hogy tuti nem. A mai napig többet ír az eredetinél (bár most 66.5 kg(+2) voltam reggel .Először arra gondoltam hogy bemrég kezdtem el újra tornázni és az izom ahogy újra rámjött amiatt van. Szerintetek?
2017. júl. 24. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ja. Mert csak úgy felugrik 1-2 kg izom. Vegyél egy normális mérleget!
2017. júl. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1-2 kg egyik napról a másikra egyik irányban sem jelent semmit.

Izom is jöhet fel, mondjuk havi fél kiló, ha lány vagy, többletben eszel és igazán jól edzel (mindenre és lehetőleg megfelelő méretű súlyokkal)...

2017. júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!