Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízás? De mitől?

Hízás? De mitől?

Figyelt kérdés

Röviden a történetem.

Nem voltam soha kövér, volt mindig rajtam kb 5 kg felesleg.

2,5 éve hol itthon tornázom vagy volt mikor kondiztam is.

Na ugye 30% edzés 70% kaja...

Tavaly nyáron kipróbáltam ezeket a "diétákat":

(Kezdetben kb 63 kg voltam.)

-a szokásos dobozolásos módszernek hívott étrendet (csirke+zöldség)

Na ezt kb. 2 hónap után meg is untam.

Ezt 61 kg-val zártam. De vissza is jött 65 kg lettem.

Majd jött az edzőm tanácsára 4 óra után nem evés.

Le is mentem 63-ra, de ezt sem bírtam sokáig. Felment 68 kg-ra. Utána regenor stb.

Pajzsmirigyre gondoltam, hogy azzal lehet vmi. Vérvételen is voltam, de az tökéletes volt.

De elkezdtem szedni a pajzsmirigy slim kapszulát.

Nem tudom, hogy ennek hatására, de lementem 64 kg-ra. Ez karácsonykor volt. Tartottam is egészen mostanáig.

Nem tudom mi lett velem.

Jelenleg szafi free liszteket használok, édesítőt, kókuszzsírt.

Teljesen tisztán nem tudok étkezni. Van hetente legalább egy-két bűnöző nap de ez mindig is volt.

Viszont az utolsó 2-3 hétben felment ismét 66-67 kg-ra.

Gyakran puffadok, meg szinte mindig fáradt vagyok.

Étkezésem van erre hatással?

Általános étrendem:

Reggeli:1 tojásból rántotta hagymával és 1 szelet csirkemell sonkával. Hozzá vagy paprika vagy egy szelet szénhidrát csökkentett kenyér.

Tízórai: 1 db gyümi natúr joghurttal vagy 1 kanál túróval.

(Valamikor natúr müzlit szoktam csipegetni)

Ebéd: főétel (de nem nagy adag tudom kinek mi, de kb egy kistányér) vagy egy szénhidrát csökkentett kakaós csiga.

Uzsonna vacsi együtt:ez mindig más, de nem olyan nagy mennyiség.


Amikor látom a fitnesz csoportokban, hogy ki mennyit csomagol én szinte anbak a felét tudnám megenni...

Mikor nem figyeltem oda semmire, simán ment a nasi egésznap max 62-63 kg voltam.

Nem való ez az étkezés?

Nagyon csalódott vagyok.


2017. júl. 24. 20:06
 1/4 anonim válasza:
Nem latom a gyumolcsot es a zoldseget
2017. júl. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gyümölcsöt tízóraira szoktam enni.

Zöldség meg az ebédben van.

2017. júl. 24. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs akaraterőd. 2 hònapig csinálsz valamit aztán feladod, akkor eredmènyt ne vàrj. Azt az "edzőt" aki 4 óra után nem evèst ajánlja, azt sürgősen rúgd ki. 30 kg-ot fogytam eddig. Veled az lehet a gond hogy mindenbe belekezdesz, de nem fejezed be. Én 1.5 év alatt èrtem el a cèlom. Ha mindig feladtam volna mikor nem ùgy jöttek az eredmènyek, akkor ma is kövér lennék.
2017. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig extrém akaraterő 2 hónapig iszonyú siváran enni, én első nap meguntam volna, főleg, hogy utálom a csirkét is, a koplalást is (csirkéből és zöldségből kvázi lehetetlen eleget enni, hacsak nincs mellé némi zsír és gabona vagy sok zsír vagy valami). Fogyáshoz nem kell önsanyargatni...


Én is úgy látom, kérdező, hogy keveset eszel. Kiszámoltad már, hány kalória? Bár nem lehet sok, de így nagyon homályosan leírva nem lehet megtippelni.


Viszont nem értem, miért ilyen extrém diétákat tartottál. A 4 után nem evés van, akinek elsöprően sikeres lenne (pl. nekem, de elég esélytelen betartanom :D ami nem baj, csak deficit legyen, de pont a deficithez lenne jó egy korai befejezés), de gondolom, a legtöbb embernek elég kellemetlen lenne, miközben tökmindegy, eszünk-e akár este 10-kor, az összbevitel s a kalóriaegyenleg számít.


Rendes ételek, jó makrók, mozgás, egyénreszabottan, ez lenne a sikerhez vezető út...

2017. júl. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!