Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatékony ez a módszer?

Hatékony ez a módszer?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, 165 cm és 63,5 kg. Nem mondanám magamat kövérnek, de rám férne egy kis szálkásítás, meg szeretnék egészségesebb életmódot folytatni.

Cukros üdítőket, meg úgy üdítőket nem is iszom soha, mindig vizet, és néha teát édesítőszerrel.

Igyekszem kerülni az édességeket, bár ez nem mindig sikerül. Általában nem eszek zsíros, nehéz kajákat. Rízst, natúr csirkemellt, ilyeneket szoktam.

És mostantól mozogni is szeretnék, napi egy órát (szoba)bicikliznék. Futópadot is próbáltam, de az valamiért nagyon megterhelte a bokámat.

A szobabicikli, meg ugrálókötelezés mennyire hatékony, ha összehangolom a táplálkozásommal? Ha az egy óra alatt 15 km-et tekerek, az mennyi kalóriát éget kb.?

Köszönöm, ha valaki végigolvasta, és válaszol :)



2017. júl. 25. 16:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az elégetett kalória a beállított nehézségtől függ. Lehet hatékony, igen. Majd kiderül.
2017. júl. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!