Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A tojásrántotta jó reggelire?...

A tojásrántotta jó reggelire? Ti miket szerettek reggelizni, ha éppen fogyni szeretnétek?

Figyelt kérdés
Reggelire mindig valami sósat szeretek enni és egyébként sem szeretem a túrót, natúr joghurtot, zabkását, korpát stb. A tojást viszont igen, leginkább a rántottát (3 tojásból) sonkával, zöldségekkel (pl. póréhagyma, paradicsom, paprika).
2017. júl. 26. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Tojás a legjobb választás reggelinél meg vacsoránál.

Fehérje+sárgája nagyon egészséges és hatásos a fogyózásban, mivel nem leszel tőle éhes.

És nagyon sokan tojást esznek a kilók leadása érdekében.


Én nem szeretem a tojást.

Ên reggelire péksüteményt vagy fehér kenyeret fogyasztok felvágottakal.


A péksütit csak 1szer szoktam fogyasztani (vagy vacsorára, vagy reggelire) de néha becsúszik 1n 2szer is

Kenyeret meg 1 nap 2-3 szeletet.

Mindig mondják, hogy hagyd el. Pedig pont ez benne a rossz!

1nap 1-2 êdes mehet a szánkba, de több nem!

Sikeres fogyókúrán vagyok.

2017. júl. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Piritott toast kenyer csirkemellsonkaval,abonett vajkremmel,hazu keszitesu zabkeksz.
2017. júl. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Zabkása minden reggel.Imádom!
2017. júl. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Ezek semmit sem esznek, nem tudtad, hogy enni bűn?
2017. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jó reggelire (ahogy minden más étkezésre is). Én soha nem reggelizem, mert nekem az nagyon rossz, sok szempontból (eleve nagyon jóllakott vagyok délelőtt), de ha reggeliznék, én is rántottát vagy hasonlót ennék, kivéve, ha épp másra vágyom. De a fehérje, zsír, zöldség, főleg hogy tojásról van szó, tápanyag szempontjából is remek és sokunkat jól laktat (de persze sok embernek több szénhidrát kell hozzá).
2017. júl. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!