Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ha napi kb.1 órát...

Szerintetek ha napi kb.1 órát táncolok, jó gyorsat az fogyaszt?

Figyelt kérdés
Ahol lakom, nincs tornára lehetőség, egyedül nem szeretek tornázni.Viszont táncolni jó pörgős zenére imádok, mostanában minden reggel 1 órát ezt csinálom, ha este nem vagyok túl fáradt munka után, akkor is.Persze próbálok hízlaló ételewket kihagyni, kevesebbet enni.Milyen hatása van a táncnak? Az biztos, a zene+tánc feldob, jobb lesz tőle a kedvem, sajnos stresszevő vagyok, a munkám iszonyat stresszes, felszedtem jó pár kilót.

2017. júl. 26. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Intenzív mozgás, nyilván egész jó extra kalóriafelhasználása van s ahogy írod,stresszevő vagy s ebben is segít... Duplán jó csak a fogyásodat nézve is.


Attól még döntő az étrend, de valószínűleg sokkal könnyebb lesz így.

Szó szerint hizlaló étel egyébként nincs, csak a kalóriatöbblet hizlal.

2017. júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt csinálom.

Elkezdtem a kardiót aztán olyan unalmas volt hogy csak fél órát tudtam csinálni. Aztán csak úgy elkezdtem táncolni én is jó kis twerkelős hastáncos(tudom köze nincs) de egy órahosszáig nyomom. Kedvem jó, combom fenekembe izomláz(az elején, most már nincs) jobban izzadok kifáradok mintha félórát kardióztam volna.

2017. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Igen, határozottan fogyaszt. Én két éve úgy fogytam nagyon sokat, hogy szó szerint helyben futottam, mert a terep nem volt alkalmas futásra a 60 centis hó miatt. Hol gyorsabban, hol lassabban. Mindezt a kedvenc zenéimre, ami az mp3 lejátszómról ment. Átlag egy óra futás volt. Első napokon izomlázam volt, de elmúlt. Egy hét után érdemes pár nap pihenőt tartani, mert megfájdulhat a térded.
2017. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!