Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Clean vegán életmódra váltotta...

Clean vegán életmódra váltottam és állandóan éhes vagyok, eszem. Fogok hízni?

Figyelt kérdés

Egy nap 4x-5x eszem nem kis adagokat.

Leginkább kakaós zabkását, barnarizset, banánt, barackot, dinnyét, uborkát, paradicsomot, hagymát, jégsalátát, gombát, babot, lencsét, cukkinit, szójatejet, olíva olajat, olíva bogyót, főszernek oregánot, sót, borst. Ezekből naponta 4x-5x ennem kell (persze egy nap alatt nem az összesből eszem) eléggé nagyocska adagokat, hogy jóllakjak, és ne korogjon folyamatosan a hasam. HÍzni fogok nagyon? Étkezési zavarból gyógyulok.

Ma pl. ezt ettem:

Reggeli: banános, barackos, akakós zabkása (normál adag, 70 g zabbol kb.)

Ebéd: Gombás, babos, lencsés, cukkinis barna rizs, ebből két tányér nagy adag salátával (hagyma, retek, paradicsom, saláta, paprika, uborka), amit olíva olajjal ízesítettem, plusz a barna rizs mellé evett zöldségek párolásához is használtam egy keveset

És még ettem két cső főtt kukoricát, mellé pár olíva bogyót. Nem egyszerre a kettőt, volt közötte egy-két óra különbség.

Ez nagyon sok? Ez az életmód hízáshoz fog vezetni?



2017. júl. 26. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Az ebéd nekem nagyon sok lenne egy tányérral bőven jóllaknék. Szintén vegán. De nem tudod mitől van az hogy állandóan éhes vagy? Nekem ez elég fura.
2017. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem még nem szoktam hozzá teljesen. Eddig rengeteget voltam képes enni állati eredetű ételekből.
2017. júl. 26. 18:31
 3/6 A kérdező kommentje:
Múlthéten váltottam.
2017. júl. 26. 18:32
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Várható, hogy hízol, igen, de nem tudom a kalóriabeviteledet és a -felhasználásodat, azonkívül van, aki csak extrém sok evéssel képes igen lassan hízni... Majd meglátod.

Amúgysem normális az, hogy igen éhes vagy, de ha csak nagyon ideiglenes, akkor nem sok vizet zavar (hacsak nem hízol tőle igen gyorsan, de azt hamar észre fogod menni).

Soha senki meg nem mondja neked, mitől hízol, főleg adatok nélkül, de úgyis csak tippelni lehet.


Azért elgondolkoztat, miért vagy éhes. Vajon téged kifejezetten az állati fehérje laktat? Vagy csak leesett a zsírfogyasztásod, esetleg a fehérje maga kevesebb? Vegán étrenden elég könnyű elmenni a szénhidrát felé, márpedig az van, akit pocsékul laktat.


Most olvastam el gondosam a mait, szerintem ez nem sok étel a leírás alapján, no persze,nem tudom, mennyi a bab, lencse és zsír, mekkora a tányér és mennyire vizes a rizs... Nem kevés, de teljesen jól van összeállítva s mondom, a mennyiség sem tűnik nagyon soknak, de konkrétan akkor sem tudom, mennyi s főleg neked mennyi kell.

2017. júl. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még sok savad termelődik, ami marja a beled ebből jön az éhségérzet... ideíglenesen amíg kitisztul a beled hagyd ki a vízben oldhatatlan rostokat, zab, barnarizs ilyenek, csak vízben oldódóakat egyél zöldség-gyümölcs és közben nyomj le egy probiotikum kúrát.
2017. júl. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%

Étkezési zavarból gyógyuljsz.

Ha eddig éheztetted a szervezeted, a falásrohamok természetesek.

Normális a súlyod? Ha nem, akkor először érj el egy egészséges súlyt, utána agyalj azon, mit, mennyit eszel.

2017. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!