Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bármilyen fajta élelmiszerrel...

Jane81 kérdése:

Bármilyen fajta élelmiszerrel le lehet fogyni, ha több kalóriát éget el az ember, mit amennyit bevisz?

Figyelt kérdés
Nem szándékszom gyorskaján élni, nem azért, csak úgy kíváncsiságból. Mert én most fogyókúrázom, odafigyelek arra, hogy hány kalóriát viszek be, és milyen típusú ételeket fogyasztok, és nem is szeretnékbettől eltérni. De ha valaki nem figyel arra mit eszik, csak azt, hogy mennyit, érhet el eredményeket az alakjában? Csak kíváncsiságból kérdezem.

2017. júl. 26. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, volt már, aki gyorskajával fogyott, direkt hogy bebizonyítsa, lehet.

A kalóriaegyenleg az aduász, nem tudsz mit csinálni. Sült krumpliból és csokitortából sem tudsz több kalóriát nyerni, mint ami benne van, ez világos.

2017. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen, hallottam már erről a kísérletről csak nem voltam benne biztos, hogy igaz-e. De valóban logikus.
2017. júl. 26. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon erős törvény sérülne, ha nem lenne így.

Egyébként a saját tapasztalatom is azt mutatja, hogy nem számítanak a konkrét makrók és ételek magát a fogyást nézve, csak éppen én figyelek arra, hogy mit eszem s a makrók és a jóllakottságom túl szoros kapcsolatban szokott lenni. De ha épp nem, akkor ugyanúgy fogyok bármivel (már ha képes vagyok úgy enni. akárhogyan nem megy, pl. a tipikus fogyókúrás menüktől falnak mennék, túl zsírszegények és sokszor túl cukrosak, a kettő mondjuk összefügg. szeretem az édességet, fogyáskor is gyakran eszem nem is kis mennyiségben, igaz, a saját stílusomban, de amit egyesek nyomnak, az nekem már sok), csak megfelelő legyen az ételmennyiség. Ez nem meglepő, ez a logikus viselkedés a szervezet részéről.

2017. júl. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én nem konkrétan gyorskajavál terveztem fogyni, de most nyáron sokszor van nálunk terítéken, a kísértésnek pedig nehéz ellenállni. Volt, hogy egyik nap pizzát, másik nap lángost, harmadik nap pedig szilvás gombócot ebédeltem, a hét végére mégis lement az 1 kiló, mert tartottam magam a kalóriákhoz.
2017. júl. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt egy olyan reality, amiben étrendet cseréltek emberek; abban egy csomó gebe evett gyors kaját, cukros dolgokat. Volt szinte csak cukros teán élő, volt aki minden este szószos instant tésztát evett stb.
2017. júl. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!