Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi a súlyom?

Mennyi a súlyom?

Figyelt kérdés

Reggel megmértem magam 66.5. Azután este ráálltam 69.8.

Tudom, hogy ingadozik a súly de ennyire? Követem a diétám, nem csalok. De ez így csalódottság. Hozzáteszem sosem mértem magam este.



2017. júl. 26. 23:36
 1/4 Roflkopter ***** válasza:
100%
Este mindenki nehezebb, dehát te tudod mennyit ittál-ettél. Ha meg ettel 3 kiló szilárd ételt és nem voltál wc-n akkor biza 3 kilóval nehezebb vagy. De amúgy felesleges naponta többször mérni magad, elég egyszer és ugyanabban az időpontban mindig
2017. júl. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
75%
Kb 675 Newton
2017. júl. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az este +1 kilót jelent (ha vacsora közben teleiszod magad), többet nem jelenthet nálad, nyugi.


A többi meg attól függ merre lejt a padló, van-e szőnyeg, merül-e az elem, fárad-e a rugó... Van olyan mérleg, amire ha egymás után felállsz százszor, minden alkalommal 1 kilóval kevesebbet mutat, hagyni kell pihenni, aztán mérni. Kva pontatlanok ám ezek a mérlegek, tehát tizedesvessző utáni számokat is még megadni egyszerűen nagyképűség a gyártók részéről.


(Hogy mennyi az igazi súlyod, azt onnan lehetne tudni, ha lenne tíz mérleged otthon, és összehasonlításokból kijátszanád, kiismernéd, melyik mikor mennyit mér félre.)

2017. júl. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, ennyire.


Gondolom 64-68 körül vagy, ha jó a mérleg.

Az esti nem számít semmit. Ha én megeszem 1 kiló ételt s megiszom 2 liter vizet, én is több vagyok, nahát. Sőt, feltöltöm a glikogénraktáraimat és a reggeli súlyom is kilókat ugrik...


Mérd heti egyszer reggel és tudj róla, hogy +/- 2 kiló is lehetséges zsír- és izomváltozás nélkül. Ha jó a mérleg s nincs sok izmod, mert amúgy lehet több is, főleg, ha nem hasonlóan eszel mindig.


Én mérhetem magam este és napi többször is, mert engem nem zaklat fel. Neked ez káros.

2017. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!