Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akkor is egyek ha nem vagyok...

Akkor is egyek ha nem vagyok ehes?

Figyelt kérdés

A főetkezeseket muszáj betartani?

Ha nem vagyok ehes akkor is egyek,vagy kihagyhatom pl.a reggelit vagy a vacsorat?

Illetve ti mit esztek egy nap erre lennek meg kivancsi?



2017. júl. 27. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Mostani étrendem:

1 étkezés: tortilla 50gzabból és egy tojásfehérjéből, 100g csirkehússal, zöldségekkel

2.étkezés: brownie csokisfehérjéből, zsírszegény kakaóból, egy tojásból

3.étkezés: 240g csicseriborsó, 200g csirkemell/marhahús

4.étkezés:ez van edzés után, vagy egy fehérje, vagy csirke salátával

5.étkezés: 200g túró, naturjoghurtal és édesítővel

2017. júl. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2017. júl. 27. 09:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem muszáj enned, ha anélkül is megvan minimum 1300 kalória. Ha nincs akkor igen, muszáj, mert ha nem akkor a szervezeted elkezd koplalni
2017. júl. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valamikor akkor is enned kell, ha sosem vagy éhes.

De nem kötelező 3 főétkezés, nekem csak egy van és ez ideális számomra. De kevesen vannak vele így, a legtöbb embernek többször kell ennie. Én nem tudhatom, hogy neked a reggeli kvázi esszenciális, előnytelen vagy mindegy, ez nagyon egyéni. Ha éhes vagy reggel, egyél.


Ha nem vagy éhes, DE érzed, hogy energiahiányod van (nálam az éhség, étvágy és "energiabevitel kell" az 3 könnyen függetlenedő érzés) vagy tudod, hogy ha nem eszel, kiéhezel és felfalod a fél házat, akkor egyél valamit, könnyűt vagy 2 tömény falatot, azt nem tudhatom, ahogy beválik (nekem a komplett napi kalóriám megy be néha ilyenkor, mert tudok enni, csak nem érzem, mielőtt elkezdeném. de kitapasztaltam, hogy mikor kell ennem, ha jót akarok).


Mit eszem? Tojást, olajos magvat, kevés zöldséget (néha többet, de ritkán fér be 1 kilónál több, ami igazán nem sok, kivéve nyersen), kevés kókuszzsírt, kevés sajtot, minimális gyümölcsöt és gabonát, nagyritkán némi húst. Nagyon sokszor eszem sütit vagy édességet, de a fentiek ezt lefedik. Nekem ez a jó, de kismillió jó étrend van s nem jó mindenkinek ugyanaz. Ehetsz túrót is fehérjeforrásként vagy hüvelyeseket, több gabonát, több zsírt, több gyümölcsöt (de kifejezetten sok keveseknek célszerű fogyáskor)...etc. Vidd be, amit kell, jók legyenek a makrók (akkor is, ha nem számolod őket, tehát pl. ne hanyagold a fehérjét s ne vidd le túlzottan a zsírt s ha sok ch ad energiát, sokat egyél... szóval ami neked jó) s legyen deficit. Ha nehezen fogysz, különösen fontos a személyre szabott étrend, ahol nem vagy éhes fogyáskor sem.

S fontos az időzítés, elosztás s már vissza is kanyarodtunk a kérdéshez. Ha neked előnyös kevesebb főétkezést tartani, mert szabad akaratból csak úgy tudsz fogyni s jól is esik, csináld.

2017. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!