Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne felgyorsítani...

Hogyan lehetne felgyorsítani a fogyást combból?

Figyelt kérdés
Elég nagy valoszinuseggel hulyeseget kerdeztem mert mar regota fogyozom es tudom hogy nincs gelyi zsiregetes mindenhonnan fogyunk. Azonban mig a hasam csinos izmos es lapos lett a combom megmaradt. Azt is tudom hogy combbol nehezebb fogyni de mar mindent megprobaltam.. futottam,guggoltam es kulon edzesgyakorlatokat is csinaltam. Nektek hogyan sikerult fogyni combbol? Latvanyosan sikerulhet szeptemberig?
2017. júl. 27. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy nincs helyi zsírégetés, akkor mi a kérdés? A gyakorlatok jók hogy megformázzák, a diétát meg folytasd hogy eltunjon onnan is a zsír
2017. júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Van narancsbőr is hozzá?
2017. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs. Legalabbis ugy mint a tobbieknek nincs.. egyetlen alkalommal van akkor is olyan kicsi hogy alig eszreveheto escsak az egyik labamon amikor torokulesben ulok
2017. júl. 27. 22:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez van de nekem van egy minimális narancsbőr, kedves válaszoló, miert kerdezted a narancsbőrt? mi köze ehhez?
2017. júl. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!