Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet hasból fogyni?...

Hogy lehet hasból fogyni? Nézegettem videókat youtube-on és az egyikben azt mondják hogy hasizom gyakorlatokkal a másikban meg azt hogy hiába építek izmot ha kívül csak a zsír réteg látszik először futással kell kezdeni. Melyiket válaszam?

Figyelt kérdés
2017. júl. 27. 23:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fogyni egyféleképpen tudsz, ha kevesebbet eszel, mint amennyire szükséged van. Sajnos nem lehet szabályozni, hogy mely testrészről mikor és mennyi zsír megy le. Hasizomgyakorlatokkal az izmot erősíted, esetleg növeled, de attól a háj nem fog eltűnni.
2017. júl. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom. Szules utan is ugyanez a sztori?
2017. júl. 28. 00:31
 3/12 anonim ***** válasza:
Ugyanígy működik, viszont amíg szoptatsz, nem nagyon kellene fogyózni.
2017. júl. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Roflkopter ***** válasza:
Ez így nem teljesen pontos hogy csak akkor tudsz fogyni ha kevesebbet eszel mint amire szükséged van. Mármint ez relatív. Ehetsz többet mint ami ahhoz szükséges, hogy otthon ülj ha utána elégeted a felesleges kaloriakat mondjuk futással. Szóval inkább úgy fogalmaznék akkor fogysz ha kalória deficitben vagy tehát többet égetsz el mint amennyit beviszel.
2017. júl. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#4 Ugyanazt mondod.
2017. júl. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mar nem szoptatok. Addig eszembe sem jutott fogyozni igyis aggodtam hogy nincs eleg tejem. Csak az aggaszt engem hogy akik velem egyszerre szultek 1-2 honap alatt vissza fogytak eredeti sulyukra en meg megmaradtam "terhesnek". Azzal szurtam el hogy terhesseg kozben nem tornaztam? Vagy ilyen a genetika? Sajnos
2017. júl. 28. 01:29
 7/12 A kérdező kommentje:
Szoval akkor nagyjabol a futas a megoldas nem a felules stb... koszonom szepen a valaszokat
2017. júl. 28. 01:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Najó tisztássuk mi a fogyás gondolom amikor zsír megy le ez tudtommal személyfüggő hogy hova raktározza el a szervezete a zsírt a legtöbbet tehat valakinek has fenék comb ne egyél kevesebbet mint szükséged van àsvànyi anyag fehèreje vitaminok rostok... tudtommal a cukor ami számít illetve a és csak ezekbol egyél kevesebbet amennyiben van tartalékod és onnan fogja potolni a szervezeted de kell az anyag mindenfele keppen de tulzas ba se vidd
2017. júl. 28. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amùgy ja mozogj vagy akàr tedd meg a haza utat gyalog vagy ahol tiszta a, levego
2017. júl. 28. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Semmit nem mozogtál terhesség alatt? :O

Igen pl. ezzel is elszúrtad sajnos. Meg nagyon sokan tévhitben vannak azt illetően, hogy szoptatás alatt nem lehet "fogyózni"- mert diétásan enni (valójában egészségesebben, mint előtte) bizony lehet (olvasd tovább, mielőtt lepontozod please). Nem 10 kiló leadásáról van szó, de hallottam olyan sztorikat hogy kakaós csigákat, fánkokat, csokikat ettek az anyukák szoptatás közben vajas kenyérrel- ha ezt nem ették volna garantáltan nem lenne problémájuk és 2-3 maradék kiló simán le tudna menni TERMÉSZETES ÚTON, megvonások nélkül, tejcsökkenés nélkül. És meg lehet állni, úgy ahogy terhesség alatt sem kell minden vágyunkat azonnal kielégíteni, havteljesen ésszerűtlenek pl. hajnal 1-kor egy bödön fagyi.

Kismama torna szoptatás alatt is csinálható, attól sem csökken a tej, legfeljebb az izmaid nem épülnek le. És ha már nem szoptatsz be kell építeni újra a mozgást. Ém vettem otthonra egy mini taposót, így amíg a ded szuszókált pár órát, addig anyuci lekakilta azt a kevés mosatlant vagy hasonlót ami ott várakozott a konyhában és előkaptam az eszközt, majd 40 percet izzasztottam magam. Utána erősítettem. A maradék időben házimunka.

Szóval be lehet iktatni az időt gyerek mellett is.


Kitartóan kell edzeni, erősíteni. Ennyi.

2017. júl. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!