Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogyott lányok/fiúk! Ti...

Lefogyott lányok/fiúk! Ti hogyan érzitek, nagyobb az érdeklődés irántatok most hogy lefogytatok?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem ezért nem kellek senkinek.

16/L

164cm/63kg



2017. júl. 30. 22:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és sportolni sportolok rendesen, de borzasztó éhes vagyok😕
2017. júl. 30. 22:23
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
ha ronda vagy, azon a diéta sem segít
2017. júl. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Mi az apád f... t akarsz 16 évesen?
2017. júl. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ahhj, azt hogy 16 éves vagyok és ezért nem kellek senkinek nem kellett volna írnom éreztem, akkor sok értelmes válasz jönne, pedig szerintem ez így van
2017. júl. 31. 10:38
 5/10 Pulicsek válasza:
72%

Szia!

13 vagyok és még nem szeretnék párkapcsolatot, de persze jól esik ha egy fiú vagy esetleg az osztályomban a " menő " lányok bókolnak.

Szerintem tölts le egy BMI kalkulátort a telefonodra, nézd meg mit mond ( megnéztem neked: azt írja normális a testsúlyod ).

Ha te így jól érzed magad akkor ne változtass.

Ha fogyni szeretnél akkor próbálj az étkezésedre figyelni. Mondtad hogy egyfolytában éhes vagy. Figyeld meg mennyit eszel egyszerre. Még az egészséges kaja is hízlalhat ha sokat eszel.

Szóval inkább próbálj meg sokszor keveset enni.

Ha egy ideig betartod ezt, le fog kicsinyedni a gyomrod és kevesebb ételt kívánsz. Nálam ment, én csak nem találtam sportot amivel fogynék. :-/

2017. júl. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Pulicsek válasza:

Azt kifelejtettem: lehet azért vagy nagyon éhes, mert még nősz ( magasságban ).

És remélem segítettem valamit az előbbi HOSSZÚ válaszommal. De amúgy mindig lesznek emberek akik nem irántad érdeklődnek. Figyelj azokea akik pozitív visszajelzéseket adnak!! :-)

2017. júl. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Na hello! 😂

Pfuu, vannak itt érdekes dolgok.Amit itt valamelyik válaszoló írt, hogy tölts le egy BMI kalkulátort, annak semmi értelme. Ugyanis a kalkulátor nem számítja bele a genetikádat, hogy te vastagabb csontozatú vagy e vagy nem, hogy te zömökebb vagy a többinél, nem tudja, hogy rajtad mennyi izom van, csak egy súlyt, magasságot és kört tud. Ennyi nem elég. Meg amúgy is.. Nincs olyan, hogy ettől a súlyzós kezdve már kövér vagy. Kinézhetsz jól is súlyfelesleg fel, ha arányosan oszlik el, és persze azért van rajtad izom is, hogy ne legyél tiszta narancsbőr. Ha sokkalod a súlyod, akkor igyál SOK vizet, és foglald le magad. Ha nem unatkozol, nem fogsz a karjára gondolni. Higgy nekem. Ugyanabban a cipőben járunk, csak nekem nagyobb az akaraterőm. Állandóan dqgi gyerek voltam. Nem az a vészes, de dagi. De ugyanakkor még úgy is volt egy karakteres arcom, jó kiállásom, mivel emellé izom is társult. Egész általánosban versenyszerűen sportoltam, ha szerettem azt ha nem. Segített nekem, ha utáltam ha nem. 7.-ben tartottam a súlyom, elkezdtem nyúlni. Sokkal vékonyabb lettem, normális, izmos alkatom lett, helyesebb lettem. Mivel jó dumájú vagyok, a lányok is érdeklődni kezdtek irántam, kedveltek. De ha nem "fogytam" volna le, akkor is érdekelnék lányokat, mert mindenkinek meg van a párja. EZÉRT nem kell aggódnod. Egyébként is rengetegen a teltebb lányokat szeretik..

Na végülis ennyi lett volna a mondandóm, kicsit összeszedetlen volt, nézzétek el nekem, este van.

Elírásokért is bocsi!

🤙

Ha van kedved írj, úgy gondolom tudok segíteni, akár még tanácsokkal is elláthatnálak...😂😂

15f, hello

2017. júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Pulicsek!

Nekem sajnos nemigen ad senki:( Anyukám mindig mondogatta/mondogatja milyen szép lányom van nekem, de ezt tuti csak azert mondja mert a lanya vagyok, es igy szeretne vigasztalniS :-S

2017. aug. 2. 18:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyan kicsit idősebb vagyok mint te, de leírom az én sztorim röviden.:)

Na szóval kb 9 éves koromtól kezdtem el meghízni, és folyton volt rajtam egy kis felesleg, 18 éves koromig. Akkor döntöttem el, hogy na elég, én vékony szeretnék lenni. Azt hiszem 17 évesen voltam 168 cm és 65 kg (szóval gondolom hasonló arányaink voltak)

18 éves koromra lefogytam 52 kg-ra, de egyébként már 55 körül úgymond sokkal jobban néztem ki mint előtte, meg mostanra rájöttem hogy az a súly is jó.

Pont nyár volt mire vékony voltam, persze kellett új ruhákat is venni, de végre bele bújhattam S méretű cuccokba is, és ez tök jó érzés volt. Szóval csinosabb ruhák (ugye mikor dagibb voltam, nem láttam értelmét annak, hogy foglalkozzak az öltözködésemmel, se a hajammal, se smink vagy ilyesmi, mert nekem ez volt úgymond életem nagy "tragédiája" hogy sose volt jó alakom)

Azóta meg rendszeresen sportolok is, mert nem voltam a vékony eredménnyel teljesen elégedett, azért kell egy kis izom is a jó alakhoz.

Na de a kérdésedre is a válasz, nekem sokkal nagyobb önbizalmat adott az, hogy vékony voltam, elkezdtem jobban sminkelni (nem vakolat csak szemcerzua, spirál, tus) is ezek után, csinosabb ruhákban járni és végre élvezni azt hogy vékony vagyok:)

Plusz rohamszerűen megnőtt az irántam érdeklődők száma. (arcra egyébként nem tartottam magam sose csúnyának, viszont nem éreztem hogy lehetek csinos, és így nem is voltam az sose.) De előtte nem tudtam volna elképzelni, hogy valaki úgy igazán engem akarjon, pedig azóta voltak páran:)


Ha téged ez zavar, és van emiatt némi komplexusod, biztos jót tenne ha leadnál valamennyi. Már csak magad miatt is. De ez igazából csak arról szól, hogy van e elég önbizalmad. Még így is lehet szép hajad, csinosan is felöltözhetsz, plusz egy kis smink.

Inkább úgy fogalmaznék, hogy nem amiatt lett nagyobb az érdeklődés irántam, mert lefogytam, de ez volt az első lépés ahhoz, hogy önmagam merjek lenni, ne csak megbújni.:)

Remélem egy kicsit tudtalak motiválni, meg igaz hogy még nagyon fiatal vagy, de tök normális, hogy 16 évesen már érdekelnek a fiúk..:D


22/L

2017. aug. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Tavaly majusba voltam 85 kilo a 170 centimhez, akkor 14 voltam, most 15 vagyok es 68kilo. Nekem ez igy meg egyaltalan nem tetszik es fogyni szeretnek 10kilot. Viszont egy eve egy fiu sem fordult meg utanam az utcan, nem mutatott egyikojuk se erdeklidest felem, de mostanra 2 baratom is volt mar, sok fiu mutat felem erdeklodest es az utcan folyton megneznek, valoszinuleg annak koszonhetoen hogy homokora alakom van, vagyis eleg kerek es viszonylag nagy seggem es a melleim se picik. Ugyan en nem vagyok elegedett magammal, egy csomo fiunak bejovok igy is. Szerintem biztos hogy te is tetszel egy ket fiunak, kezdj el sminkelni ha meg nem tetted es a stilusos oltozkodes is sokat segit, az elozo valaszolo jol leirta ezeket:)
2017. aug. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!