Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lesz-e a valami bajom ha nem...

Lesz-e a valami bajom ha nem fogyókúrázok csak hétfőtől? Vagy a nehézlégzés a kövérségtől van? És letudok-e fogyni, vagy ne is fogyókúrázzak mert már nem tudok lefogyni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és túlsúlyos, az utolsó mérésemen 110 kg voltam, azóta érzésem szerint híztam, most kb 120-125 kg lehetek. Nehezebben is veszem a levegőt a kelleténél.
2017. aug. 5. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

"érzésem szerint" vegyetek már egy mérleget

Szerintem orvos segítsége kellene, beállítani a diétát-

semmi cukros lónyál, semmi kenyér, péksütemény - de menj orvoshoz hétfőn

a nehézlégzés is attól van és baromi nagy kitolás az ízületekkel ez - térdízületek - olyan mintha állandóan cipelned kellene egy 50 kilós bőröndöt

2017. aug. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Az egyszerű mezei fogyókúrát felejtsd el! Komoly életmódváltásra van szükséged szakember segítségével.


Hajrá!

2017. aug. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

sztem is orvos kellene, vagy dietetikus.vagy probalj egeszseges kajakat enni.reggeli tojas zöldseggel, ebed csirke zöldkörettel vagy rizzsel, vacsi is lehet ugyanez.

csak nem tudom hogy fogod bírni.

2017. aug. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Nem túlsúlyos vagy, hanem elhízott. Erősen. És ezt nem bántásként mondom, csak a fogyás ott kezdődik hogy ezt belátod.

Természetesen le tudsz fogyni, kizárólag akarat és kitartás kérdése.

Kezdd hetente 3x fél óra sétával és hagyd el az étrendedből a felesleges dolgokat. Ekkora felesleg él ez is el fogja indítani a fogyást.

2017. aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Ja és ne hétfőn kezd, hanem ma. Gondold át, hogy holnap mit változtatsz az eddigi szokásaidon. A "majd" általában sosem jön el.
2017. aug. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Elkezdeni sosem keso :) igaz en nem ennyirol de en is tullyusrol indultam (80) es most par honappal kesobb itt vagyok 67 kg.. igaz en nem orvossal hogytam az elso par kilo ugy ment le higy csak viz de abbol is rengeteg plusz feher kenyer helyett teljes kiorlesu vagy puffasztott rizs.. ha szeretnel meg rola beszelni vagy hogy en mondjak rola vmit nyugodtan ramirhatsz :)
2017. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

alsó hangon is van rajtad vagy ötven kiló háj...nos ennek a leadása nem egyszerű feladat...saccperkábé minimum három év úgy, hogy a fiatal szervezeted ne rokkanjon bele.


Segítség nélkül nem fog menni. Ha nem fogysz le, akkor nem sok van hátra..

2017. aug. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Végülis, ha három év akkor három év. Csak fogyjak le a francba, más most nem nagyon izgat, holnap kezdjük a diétázást.
2017. aug. 5. 22:28
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Oké, kezdd holnap a diétát, de remélem ez nem azt jelenti, hogy akkor ma még zabálsz vég nélkül. Legyen az első lépés, hogy kevesebb a vacsorád.


A nehézlégzésed az elhízásodtól van. Innen csak egy lépés az alvási apnoe. Gondolom nem szeretnél 17 éves korodra lélegeztetővel aludni, mert különben megfulladsz.

Szüleiddel mi a helyzet, hogy hagytak ennyire elhízni?

2017. aug. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok sikert a fogyókúrádhoz. Szerintem ha elhagyod a cukrot és a zsíros ételeket, úgy 1 éven belül tűrhető állapotra lefogysz. Amúgy fiú vagy, vagy lány?
2017. aug. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!