Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális a súlyom? Milyen...

Normális a súlyom? Milyen étrenddel tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, kicsit több, mint 180 cm. Voltam már 96 kiló is, de sikerült lefogynom 78-77-re. Viszont én még így is kövérnek érzem magam és elégedetlen vagyok. Még fogyni szeretnék, viszont az eddigi módszer már nem tartható és nem is használ. Normális ez a súly? Mennyit kéne még fogynom? És rendszeres testmozgás mellett milyen módszert javasoltok? Előre is nagyon köszönöm a válaszokat mindenkinek és bocsi a regényért 😊

2017. aug. 13. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:

A súly nem lenne rossz, de izmosnak kell lenned ahhoz, hogy ne legyél így is hájas egy kicsit. Gondolom, ez nincs meg, 15 éves, régebben kövér fiúnál erre gondolnék, főleg, hogy kövérnek érzed magad.


Jó életmód kalóriadeficittel és mozgással, mindig ez a megoldás, akármennyi is a felesleg.

2017. aug. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért a képet árnyalja egy kicsit, hogy mindenki azt mondja, hogy teljesen normális már az alakom, és a testtömeg-index is mindenhol azt írta, hogy megfelelő a súlyom. Szóval én már tényleg nem tudom, hogy hogy vannak a dolgok.
2017. aug. 14. 05:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem vagy izmos még egy 5 kilót lefogyhatsz, bár szerintem felesleges. A helyedben elkezdenék valamilyen sportot, hogy izmosodjak. Az is jó ha súlyzózni kezdesz.
2017. aug. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kosárlabdázok, biciklizek, minden reggel futok 3 km-et plusz erősítek.
2017. aug. 16. 10:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor pedig kitartás! :)
2017. aug. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!