Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyáron még eddzek? (Egyéb...

Nyáron még eddzek? (Egyéb kérdés, problémák) /Tinilány/

Figyelt kérdés

Nyáron nem nagyon jártam edzésre, így nem vagyok már olyan fitt.

Múltkor kimentünk futni, rávettem magam, elmentem, nagy nehezen lefutottam a távot a tűző napon.

Az egyik lány rám mutatott és az arcomba röhögött, hogy piros a fejem. Akkor ott nem érdekelt, viszont ezek az apró dolgok annyira tudnak fájni, ha összegyűlnek.


Az edzőm nemrégen azt mondta, hogy híztam, de ezt sem nekem mondta, hanem szüleimnek.

Ezzel igaza is volt, de az a nagy hízás maximum 2 kg volt.


Most ott tartok, hogy nem merek elmenni edzésre.

Lehet, hogy magammal tolok ki, viszont egyszerűen félek.


Az első kérdésem tehát, hogy nincs valami tipp a piros arcomra? Nagyon lassan múlik el...:(


A második és a lényegesebb, hogy szerintetek járjak edzésre még nyáron, vagy itthon edzek magamnak, ne egyek sokat, fussak, ugráló kötelezzek, fekvőtámaszozzak, erősítsek és egy jobb formámban menjek vissza?



2017. aug. 13. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szard le azokat a gyerekes idiótákat,akik ilyeneket mondanak neked :)) Persze hogy piros az arcod mert te legalább csinálsz is valamit ,nem úgy mint ők
2017. aug. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En is ilyen eszes kozben pirosodos vagyok, sajnos nem tudsz ele mit csinalni, ha lesminkeled meg hulyebben nez ki (tapasztalat). Annyira utalom az ilyen eszotarsakat nekem is volt belole egy csomo. Ha valami enm tetszik nekik rohognek mutogatnak kibeszelnek, nem szolnak hozzad stb. De tudod hogy tudod oket elgyengiteni? Ha megmutstod nekik hogy magasrol leszrod hogy mit mutogatnak. Harj edzesre nyaron ne batortalanitsanak el. Hidd el, tudom mirol beszelek. Nekem egy csomoszor beszolt par lany meg ilyenek. Se tovabb jartsmaz edzesekre es ugy csinaltsm mintha nem zavarna. Aztan egy ido utan mar nem is zavart. Es szep lassan mar nem szoltak be. Nem mutogattak. Nem rohogtek. Egyszeruen probaltuk kerulni egymas tarsasagat. Szerintem butasag lenne emiatt kihagynod a nyari edzeseidet.

14/L

2017. aug. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tűző napon futottál, megerőltetve magad, ne csodálkozz, hogy kivörösödsz. Ezt csak úgy kerülheted el, ha nem futsz tűző napon, s újra formába lendülsz.
2017. aug. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Megfogadtam a tanácsotokat és elmentem edzésre, tényleg nem figyeltem senkire, (jó, az edzőre azért mégis...:DDDD) figyelmen kívül hagytam, hogy mit gondolnak, valamint az sem érdekelt, hogy lángvörös az arcom! :DD

Tényleg sokat segítettetek, most egy új lendületet kaptam, köszönöm!💖

2017. aug. 15. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!