Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kihagyott étkezés és erőtlensé...

Kihagyott étkezés és erőtlenség összefüggése?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete elkezdtem itthon edzegetni a fizikai egészségem érdekében és eddig minden alkalommal jól bírtam, mondjuk 1 órát. Ma későn keltem és kihagytam a reggelit, és mikor este nekifogtam az edzésnek fél óra múlva már elég erőtlennek éreztem magam és lefújtam mára. Összefüggésben lehet a kihagyott reggelivel? 16/F

2017. aug. 14. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
egyél snickerst
2017. aug. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a reggelinek megfelelő kalóriát a nap további részében (de még az edzés előtt) sem viszed be, akkor simán gond lehet, persze. De azt is el tudom képzelni, hogy ez a feltétel sem szükséges. Ha én nem eszem, amikor szükségem van rá (délután), akkor este ehetek akármennyit, szerencsétlen éhező maradok, legalábbis kevéske tapasztalatom alapján (ma már eszem mindenképp napközben is, akármennyire nem vagyok éhes).


De persze lehet kismillió más ok is. Az ember igen összetett rendszer. Nekem számít, hogy előző nap nyírtam-e füvet (kifárasztja a karomat, no), milyen az időjárás, mennyit aludtam... Nincs ebben semmi meglepő.

2017. aug. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!