Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13/L 63kg vagyok, és fogynom...

13/L 63kg vagyok, és fogynom kene, csak nem tudom hogy kezdjek bele, mit ne egyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
A csoki chips nagyon ritkán van, colat, fantat soha nem iszok, de akkor nem ertem miért vagyok mindig ugyanannyi kg? Néha szoktam többet enni, de ez is ritkán van, akkor mit csináljak?

2017. aug. 16. 18:52
 1/9 anonim válasza:

Milyen magas vagy?

Lehet nem kellene fogynod,mert simán kinyúlhatod,vagy passzol a magasságodhoz!

2017. aug. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
161cm vagyok, de látszik a zsír felesleg, ezért sem merek haspolokat sem hordani
2017. aug. 16. 19:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Számold össze egy héten keresztül, hogy naponta hány kalóriát viszel be a szervezetedbe, aztán kezdd el csökkenteni ezt a mennyiséget.
2017. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Edz! :)
2017. aug. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt hiszed, hogy jó ételekkel nem hízhatsz el, bármennyit eszel, akkor alaposan tévedsz.

Ha túleszed magad, akkor valószínű, hogy hízol, ez van.


Ha nem akarsz kevesebbet enni, mert így sem eszel igazán sokat, akkor mozogj többet, azt amúgyis ajánlatos, ha eddig nem voltál kicsit sem aktív.

2017. aug. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen még elég könnyen lehet fogyni, persze nem ismerem az anyagcseréd sebességét…

Ha nem akarsz kalóriát (és makrókat) számolni, reggelire egyél valami teljes kiőrlésű gabonát (zabpehely, esetleg teljes kiőrlésű pékáru, tk.kenyér zöldségekkel, csirkemellel példának), tízóraira gyümölcs/zöldség/egy-két zabkeksz. Ebédre valami panírozatlan, kevésbé zsíros hús + saláta mindig jó ötlet. :) Uzsonnára jöhet zöldség, egy kevés olajos mag, stb. Vacsorára jó az, ami ebédre, csak kicsit kevesebb.

Ez persze csak egy példa volt, nem muszáj követni. :D


Kerüld a feldolgozott (több, mint 5 összetevős) élelmiszereket, ha van rá időd, módod, igyekezz magad készíteni az ételeidet, jól jön majd később is a tudás. :D Ha szólsz a családodnak, hogy le szeretnél adni pár kilót, remélhetőleg támogatni fognak. :) Ha közösen esztek, igyekezz kiválasztani a legegészségesebb opciót.


Mozogj kezdetnek heti 3x minimum 40 percet, valamit, amit szeretsz, akár egyesületnél is elkezdhetsz sportolni, ha még nem tetted.

Igyál minél többet, testsúlyodx33 ml-t, cukrozatlan innivalókat.


Ha kalóriát szeretnél számolni, vezesd fel a megevett ételeidet a kaloriabazis.hu oldalra. Egyél minél több fehérjét, és lassú felszívódású szénhidrátot! Ha számolod a kalóriákat, használj konyhamérleget ételeid lemérésére.


Fontos, hogy kevesebbet egyél mint ezelőtt, de ne drasztikusan kevesebbet! Ne siettesd az eredményeket, ráérsz. :) Ha egy nap büszkén szeretnél a tükörbe nézni, légy türelmes, és kitartó. :)


Azért egyél változatosan, finomakat, válts egészséges, élvezhető életmódra. :) Nagyon finom egészséges ételeket lehet otthon csinálni, főleg most nyáron, hogy nincs suli. :D


Sok sikert a diétához! :)

2017. aug. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia én is 13 éves lány vagyok és 165 cm és 60kg én is fogyni akarok
2018. febr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kel fogynod
2018. febr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Utolsó előtti vagyok ha van kedved beszélgetni írj privátban
2018. febr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!