Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mai étkezésem mennnyire volt...

Mai étkezésem mennnyire volt rendben?

Figyelt kérdés

24/L vagyok 165/68


Reggeli: 1 főtt tojás, 3 db Korpovit keksz 1-1- szelet trappista sajttal, sok zöldséggel

Tízórai: 1 kávé fél kk mézzel és 1 dl tejjel, 1 30g-os cukormentes Wavel csoki

Ebéd: sajnos nem volt időm rendesen enni, 2 db vajas kekszet ettem (60kcal) plusz egy kávét (ld fent)

15h körül egy normál adag marokkói lecsó (sok paprika, paradicsom, 2 tojás) CH nélkül

Edzés előtt pár kos kocka sárgadinnye, majd 1 óra intenzív szobabicikli

Edzés után egy adag proteinturmix

Vacsora: 1 paprika 1 paradicsom, sajt, kb 1 teáskanálnyi sajtkém, pár szem olívabogyó.

Amúgy vega vagyok, mielőtt megkapom, hogy miért nem eszem húst :)



2017. aug. 16. 21:21
 1/5 A kérdező kommentje:
*vacsira volt még egy főtt tojás is :)
2017. aug. 16. 21:23
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem viszonylag rendben van DE, ebedre jobban figyelj máskor. :D
2017. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kevésnek tűnik a fehérje így ránézésre.

A lecsó nem volt ch nélküli, a lecsót elsősorban ch-ból csinálja az ember... De gondolom, úgy érted, hogy nem ettél mellé gabonát. Én ezt tekintem ebédnek, mert ez nézett ki úgy s teljesen jó időben volt hozzá. Amúgy a tojásos lecsó teljesen jó étel, a reggelid is jó, s kinek mi fér bele egyébként is.


Ha a makróid jók, akkor jó, nem tudhatom pl. a fehérjeigényedet. Az ételekkel nincs nagy baj, ha a diétádba beleférnek (nyilván mindenki más szabályokat állít, más előnyös neki...etc.).


Illetve a kalória lehet, hogy kevés még, de ránézésre ezt se látom s érzésre sem, mert nem én ettem meg őket. Magamnál érzem, hogy kell még étel, mert energiahiány van.

2017. aug. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudod ki számolja ki helyetted...számold már ki a makrókat
2017. aug. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SPetra99 válasza:
Edzés után mindenképpen egyél valamilyen szénhidrátot, vissza kell tölteni. Pl tehetsz egy kis zabot a fehérjeturmixodba, vagy egy szelet teljes kiőrlésű kenyér a vacsi mellé.
2017. nov. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!