Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12 eves 155cm es 60 kg vagyok....

12 eves 155cm es 60 kg vagyok. Ez tul sok? Ha igen akkor milyen figyokurat ajanlotok? Koszi a valaszokat!

Figyelt kérdés

#fogyókúra #modszerek a fogyasra
2017. aug. 18. 13:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Aki akarja küldök neki fényképet is ha kell
2017. aug. 18. 13:38
 2/15 A kérdező kommentje:
De az írja meg a korát és hogy lány vagy fiú
2017. aug. 18. 13:39
 3/15 anonim válasza:

Szia!

Szerintem nem sok! Meg ez igazából a testalkatodtól függ!

;) De azért küldhetsz képet!

12L

2017. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

En 14 evesen 163cm-el vagyok 54kg

Ilyen idoden es ennyi magasan 5-10 kg-val kenne kevesebbnek lenned

2017. aug. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen, túl sok. Gyereknek nem írok fogyókúrás tanácsokat, az iskolában beszéltek róla eleget (táplálkozási piramis, édességek, stb.).
2017. aug. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

En 171 cm vagyok es 61 kilo es nekem meg ez is sok. Mert volt a munkahelyemen egy felmeres es minden ertekem normalis de! Ugyan az izomtomegem a normalis hatarertek legfelso harmadaban van.... de a zsir is 😐 vagyis nyilvan hajas vagyok kicsit ami latszik is sajnos.


Szoval elsore azt mondanam, hogy sok ez a kilo kiveve ha nagyon izmos vagy. De ezt nem tudhatom biztosan.


Egyreszt novesben vagy vagyis lehet hogy par honap mulva nyulno fogsz es tok normalis az egesz, masreszt nem tudom milyen eletmodot folytatsz.


Gyerekkent kar parazni. Beszelj a sulis vedonovel. Ugyelj ra hogy ne egyel cukros dolgokat vagy sok peksutit. Nyilvan keveset lehet. De ami a legfontosabb: sportolj. Ne csak alibizz tesi oran hanem rendesen dolgozz.

2017. aug. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül túl sok. Nem sokkal vagyok kevesebb, és ugyanilyen magas, de csak egy pár kiló van rajtam.

13/l

Küldj egy képet, hogy milyen a testalkatod, és tudok adni tippeket

2017. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Én betegség miatt híztam meg a ~165 centimhez 60 kilóra, azonban már az azelőtti 50-52 kilóm is határeset volt, úgyhogy valószínűleg igen, bár sokat számít milyen a csontozatod. Fogyókúrát azonban én sem ajánlanék, fejlődő szervezeted van még, nem egy ismerősöm van, aki a te korodban még ducibb volt, most meg sokkal vékonyabb mint én valaha is voltam, változni fogsz még sokat a következő pár évben. Ne koplalj meg ne diétázz, nagyobb kárt csinálsz vele mint hasznot, a nasikat viszont hanyagold, amennyire csak tudod, illetve egy kis testmozgás sosem árt. Ha gondolod, küldhetsz képet, úgy többet tudok mondani. :)


24/L

2017. aug. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

gyereknek még korai fogyózni...most van átalakulóban a szervezeted..


ez a súlyfelesleg talán nem is az, mert nyúlni fogysz...ha szabad javasolnom, akkor ezentúl figyelj az étkezésedre, és tisztelettel, de ne zabálj, és ne egyél mogyorókrémes bagettet szalonnával.

2017. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia szerintem is sok, étkezz egészségesen, keruld a gyorséttermi kaját, ne egyél sok édességet, mozogj. Képet küldhetsz
2017. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!