Mitol hizhatok?

Figyelt kérdés
Egy ideje mar fogyokurazok, es szepen lassan jott le rolam a folosleg. Azonban augusztus ota csak all es nem mozdul. Nem nagyon zavart mert igy is eleg regota fogyokuraztam, gondoltam jol jon egy kis szunet. Aztan az utobbi par napban azt irja ki hogy csak hizok. Ettol nagyon meglepodtem, mert ugyanugy etkezek (bar manapsag tobb gyumolcsot eszek es tobb vizet is iszok) es ugyan ugy minden nap tornazok itthon 10-15 percet. Na most mar ugy all hogy kb 1.5-2 kilot hiztam es ez nagyon rosszul esik. Mi tortenhetett?
2017. aug. 19. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyanabban az időpontban, ugyanolyan körülmények között mérted a súlyod mindig? (Nekem például nap közben akár 3-4 kilót is szokott ingadozni a testsúlyom.)

Ha hízol az azt jelenti, hogy több energiát viszel be a szervezetedbe, mint amennyit az el tud használni, így elkezdi elraktározni. Vagy többet eszel mostanában, vagy megváltozott a tested által felhasznált energia mennyisége.

2017. aug. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!