Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha érdekelnek a...

Mit csináljak ha érdekelnek a diéták, táplálkozási betegségek, túlsúlyeküzdése, és minden ami ehhez kapcsolódik?

Figyelt kérdés

Már van vagy 50 könyvem ami ezekről szól stb.

De az oldalon nem olvastam jókat a DIETETIKUS szakmáról. Ki foglalkozik még ezekkel?



2017. aug. 20. 11:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az a szakma amivel vagy nagyon alul maradsz vagy nagyon feltorsz.Ha megnezed nagyon megy most ez a bikinibody korszak...a hulye szafifitt is nagyon felfutott,ami allergiasaknak keszit termeket,tojas nelkul stb stb ott van akkor a gokler kriszti gazdag tundi youtube bloggerek...ezer taplalkozasi tamacsado allit ossze etrendet jopenzert de elfelejtettem a nevuket mert szamomra bogli amit csinalnak...beres alexandra programja is ismert...de ha nem alomvilagba elsz ketlem hogy megerne ezt tanulni,de kitorhetsz ha jol talalod,amivel ma mindenki,a netem kell megfogni az embereket,vlogolni pl...de ehhez emberi tulajdonsagok is kellenek mint jo szokincs,jo fogalmazasi keszseg,biztos hang,es orak amit cikkirassal vagy videozassal toltesz...de h az atlagfizetesert megeri e dolgozni azt dontsd el
2017. aug. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!