Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon gyorsan szeretnék...

Nagyon gyorsan szeretnék lefogyni a hasamból?! Ha lehetséges 1 hét alatt!

Figyelt kérdés

Mire kezdődik a suli szeretném hogy a hasam lapos legyen,mit tegyek hogy le menjen róla a felesleg és hogy lapos legyen?

Kérlek segítsetek!



2017. aug. 26. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
:-)
2017. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom nem erre a válaszra számítottál, de erre nem augusztus 26-án kellett volna gondolni.. Ennyi idő alatt nem lehet látványosan fogyni.
2017. aug. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én egy hónap alatt kaptam majdnem lapos hasat, pedig nem volt rajtam sok felesleg, max 1 kg.

Egy hét alatt ez sehogy se fog sikerülni úgy, hogy ne is szedd vissza.

Viszont mostantól ha odafigyelsz mennyit eszel és mozogsz, fogyhatsz. Bár attól is függ mikorra lesz lapos hasad, hogy mennyi felesleg van rajtad.

2017. aug. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vicces vagy :)
2017. aug. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges.

Bocs.

2017. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Dehogynem lehetséges, többször leírtam már, csak ember nem volt, aki aztán rászánta volna magát.


Menjél, betonozzál, emeld a lapátod, toljad a púpozott talicskát egész nap a tűző napon este tízig, úgy hogy ebédelni se volt alkalmad, este meg elalszol mielőtt bevacsoráznál, másnap ugyanez, harmadnap ugyanez...


Van még gyorsabb módszer is:

Ha mondjuk felsőbb rendelet érkezik, hogy leszanálják a házadat, az helyből -5 kiló, utána óránként további.


Kva jó életetek van nektek, hogyha még fogyni se tudtok...

2017. aug. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg szeretnék megtanulni 3 nyelven perfekt. Persze 1 hét alatt.
2017. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

# 6


Köszönjük a szociodrámát, és elnézést kérek hogy van aki nem egész nap talicskát tologat. Mármint nincs abban semmi rossz vagy lenézni való, de sok ember bizony ülőmunkát végez és nekik probléma lehet a súlyuk, mert keveset mozognak. Én az autópálya mellett dolgozom egy irodaházban, gyakorlatilag csak kocsival lehet odajutni, egész nap vagy az irodában vagy a kocsiban ülök, tehát nekem probléma megoldani a mozgást.

2017. aug. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!