Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normálisnak ha 4 stadalaxot...

Normálisnak ha 4 stadalaxot bevettem puszta lelkiismeret furdalás és félelem végett?

Figyelt kérdés
1 hónapja elég szépen csinálom màr a fogyokuramat, es itt honap vegen jon meg a havim es ilyenkor mindent megkivanok es ilyenkor ram jon a zabalhatnek... direkt elmentem venni cukor mentes csokit/nápolyit elterveztem hogy ezt beosztom, de nem ment megettem oket, melle ettem az ebedem melle haztartasi keksz es ice tea... nagyon tele voltam/vagyok es lelkiismeret furdalasom is van megprobaltam hanyni de egyszeruen nem ment még 1 ora probalkozas utan sem.. bevettem 4 stadalaxot majd onnan akkor kijön de egyszerüen nem tudok megnyugodni, remegek!! 4 nap mulva lesz a mèreckedès fèlek hogy a mai nap utàn többet fog mutatni a mèrleg!!

2017. aug. 26. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jaj istene, annyira utálom ezt a "szigorú" fogyókúrát... Huha picit többet mutat majd a mérleg csak azért mert ettél picivel többet... jaj úristen mi lesz itt???


Komolyan mondom lehetnél ennél lazább is. Általában heti 1 bűnözés belefér simán de ezt sosem értettem miért bűn ha valaki jóízűen akar enni? Enni kell, ennyi. Néha belefér. Nézd én brutálisan kövér voltam, elkezdtem fogyózni, én is csináltam heti egy bűnözést, de csak simán lazán kezeltem, és igyekeztem úgy mozogni meg játszani a kalóriákkal hogy lehetőleg ne lépjem túl, és nem híztam vissza semmit. 2 naponta álltam mérlegre kis-és nagy wc után meztelenül és nem híztam vissza, a fogyásom is heti 0,8-1 kiló között volt ami teljesen megfelel. Fogyásnál kis célokat tűztem ki és nem kezeltem szentírásnak semmit, egyszerűen csináltam, nem haltam bele. Nem szedtem se hashajtót, se semmi ilyen emésztés segítő vacakságokat, se béltisztítót semmit. A szervezet az csinálja a dolgát, egyedül néha gyógynövény teákkal és egyéb készítményekkel szoktam kúrákat csinálni, de azt is inkább savtalanítás miatt.

2017. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem normális... Ez már elég evészavar gyanús, legalábbis annak a kezdetének tűnik. Valószínűleg nagyon hajlamos vagy az ilyenekre. Sajnos tapasztalatból mondom, hogy ez így kezdődik, hogy beszedek pár szem hashajtót, mert kicsivel többet ettem és bűntudatod van, aztán egyszer csak azon kapod magam, hogy ez egyre gyakrabban fordul elő, végül már minden nap kapkodod be ész nélkül a hashajtókat, és vagy az lesz, hogy már egy alma után is ez lesz, vagy egyre durvább falásrohamok jönnek és nem győzöd hashajtóval kompenzálni. Évekig ezzel küzdöttem, könnyű elkezdeni, de abbahagyni már kevésbé. Nem megijeszteni akartalak, de ezt ne csináld tényleg, tudom nehéz elhinni, de semmi következménye nem lesz annak hosszú távon, ha néha-néha egy kicsivel többet eszel. Néha kell az ilyen, és ne zavarjon hogy egy nap múlva kicsit többet mutat a mérleg (persze tudom, hogy nehéz nem erre gondolni), de ha ismét visszatérsz a normál étkezésre, akkor semmi látszata nem lesz. Különben se szabad túl keveset enni, számold ki, 1500 kcal körül be kell vinni egy nap, ha rendszeresen mozogsz, ez több is lehet.
2017. aug. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!