Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ételeket ajanlotok az...

Milyen ételeket ajanlotok az iskolába vinni? (Szendvicsen kívül)

Figyelt kérdés

Főként tízórai érdekelne.

Olyat:

-ami eléggé egészséges

-amivel kb fel nyolctól délután háromig nem halok éhen

-nincs benne hús

Egy napra akar több dolgot is írhattok


2017. szept. 1. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Én mindennap csirke-rizs-zöldséget viszek. De mivel te nem eszel húst, ezt cserélheted tofura. Legjobb húspótló szerintem.

De vihetsz bármilyen salátát, bár ezzel nem biztos hogy kibírod.

Vagy lehet venni teljes kiörlésű tortilla lapokat. Abba készíthetsz bármilyen "feltétet". Tojás, zökdségek, sajt, tofu, gomba stb...

2017. szept. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
zabkeksz,abonett csirkesonkaval ubival,salata sajttal,puffasztott rizs,zabkasa (ha megtudod melegiteni)
2017. szept. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Bebietel, gyumolcspure, banan, alma
2017. szept. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
joghurt müzlivel, zabpalacsinta diétás lekvárral, hummusz zöldségmártogatóssal, zöldséges tésztasaláta, különböző saláták csicseriborsó fasírttal, falafel
2017. szept. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Amit szeretsz s amivel jóllaksz, ez egyéni. Az, hogy iskola, szinte semmit nem szűkít, alig esik ki valami. Én anno munkába néha még levest is vittem, miért ne? De az túl lightos, így inkább valami tartalmasabb főtt ételt, dobozban. Sok étel hidegen is ehető, a párom általában nem tud ételt melegíteni, paradicsomos rántottát szokott vinni rizzsel, gyümölcsös-kókuszos zabkását, valami jó sütit, de vitt már zöldségcurryt is.

Én valami tojás alapú ételt vinnék, az biztos, mivel engem az laktat és sok tápanyagot lefedek vele. Szeretem a könnyen megfogható pogácsaféléket (csak az enyém gluténmentes és ha lehet, szénhidrátszegény), mondjuk mindennap nem enném, de a hét 3 napján ideális lenne számomra.

Ha több étkezésem lenne s nem zavarna a sok cukor, vinnék némi banánt is valami rendes étel mellé, vészhelyzetre pedig olajos magvat mazsolával keverve, tuti nem éheznék.

2017. szept. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Lehet mondjuk a tanáriban használni a hűtőt? (Nálunk engedte néhány jó fej tanár) mert akkor pl vihetnél joghurtot. Én régen vittem a suliba, mellé korpovit kekszet rágcsáltam.

Sokszor csomagolt nekem muter ilyen zöldségfasirtot is ebéd gyanánt. Ez végül is nem annyira romlandó, mint a tejtermék.

Vihetsz mondjuk felkockázott répát nasinak, ha uncsi az óra, legyen valami :) ehhez vagy máshoz vihetsz pufi rizst, abonettet esetleg.

2017. szept. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki segítségét!!
2017. szept. 1. 20:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Zabkása^^
2017. szept. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!