Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így beindul a jójó effektus?

Így beindul a jójó effektus?

Figyelt kérdés

Szóval eddig nagyon szigorú diétát csináltam. 13 éves vagyok. És a szervezetem már nem bírta. Elájultam. Meg még sok gondom van.

Kérdés eddig ilyen volt az étrendem: reggeli:65g zabkása

Ebéd:párolt zöldség (450g) simán

És uzsira mindig valami diétást.

Vacsi:fehérje por.

Na mivel ez elég intenzív koplalás volt le is fogytam rendesen.

De vissza szeretnék állni normál étkezésre.

Pl ebédre ehetnék anyukám föztjéből egy keveset?

Sokat veszeked velem emiatt. De én nagyon félek vissza állni mert elég zsirosan főz. És el akarom kerülni a vissza hizást.

Ötletek?


2017. szept. 2. 08:26
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és melette sportolok
2017. szept. 2. 08:31
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a bajom... Ha most elkezdenél rendesen enni akkor a súlyod növekedne.(tapasztalat) Mivel már bele kerültél ebbe az ördögi körbe mert koplaltál ezért csak ezt a kiutat tudom ajánlani:

Nem szabad rögtön 1600 kcallal kezdeni mert akkor van rá esély a jojóra. Ha hetente felviszel 50-100 kcalt akkor csak minimálisan fog növekedni a súlyod és nem leszel a kétszerese mint voltál.

2017. szept. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!