Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a mai étrend egészséges?...

Ez a mai étrend egészséges? Nem sok kalória?

Figyelt kérdés

Reggeli:2 barna toast kenyér rá mogyivaj meg egy rászeletelt banán+1 capuccino fele vízzel fele tejjel ez elvileg 70 kcal(mármint csak a cappucino 70 kcal)tudom hogy nem szabadna innom de csak ritkán szoktam


Ebéd:egy nagy tányár tejfölös bableves, nincsenek benne zöldségek se kolbász+ 1 lidl-s savanyú ubi


Uzsi:egy ilyen egészséges joghurt amibe elvileg kevesebb cukor van meg zab


Vacsi:egy kevés grillcsirke meg párolt zöldeség


Szerintem ez kicsit sok😕 12/l


2017. szept. 3. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
12 evesen ne fogyozz, egyel egeszséges eteleket sokat. :D es mizigj hozza..:D
2017. szept. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A reggeli az én szemszögemből lehetne sokkal jobb is, de nem nagyon vészes, a többi teljesen OK. Minden valamirevaló joghurtban szinte nulla cukor van, a cukros gyümölcsös vackokat hagyjuk.


Fogalmam sem lehet, hogy sok-e, se azt nem tudom, mennyit ettél konkrétan, sem azt, hogy mekkora a kalóriaigényed. Nem tűnik vészesnek, hacsak nem pici és/vagy lassú anyagcseréjű vagy, de ezt tényleg nem lehet így megmondani.

2017. szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat😘😘általában (minden reggel😂) a reggelim:natúr joghurt bele zabpehely és gyümölcsök (általában banán barack vagy alma)
2017. szept. 4. 19:46
 4/4 anonim ***** válasza:
12 évesen inkább babázzál fogyókúra helyett.
2017. szept. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!