Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Betegség alatt fogyókúra?

Betegség alatt fogyókúra?

Figyelt kérdés
2-3napja beteg vagyok (megfázás+torok fájás) és nem edzettem mert teljesen le vagyok fáradva. A kalória mennyiség bevitelére valamennyire legalább oda figyeltem. Okozhat ez nagy problémát? Eredményezhet nagyobb hízást?

2017. szept. 9. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Betegség alatt inkőbb fogyni szoktak, de most ne ezzel foglalkozz, hanem igyekezz minél hamarabb rendbe jönni!
2017. szept. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azért a kérdés,mert tegnap reggeli méredzkedésnél 52,7 voltam ma reggel pedig már kereken 53kg. Tudom hogy egy kis "csúszkálás" normális de picit félek
2017. szept. 9. 15:49
 3/7 anonim ***** válasza:

300 gramm? Menj el pisilni. A duplajanal talan majd kaksi is johet.


Grammonkent meregetni magad nem fogyokura, hanem baromsag.

2017. szept. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindig reggel, üres gyomorra és WC-zés után szoktam mérni magam :)
2017. szept. 9. 22:17
 5/7 anonim ***** válasza:

(Bizonyára) vékony beteg emberek gyógyuljanak, s ne pörögjenek 30 dekán, ami messze a természetes súlyingadozáson belül van. 1-2 kilóval is lehetsz több, az még nem jelent semmit. Nem eszel túl sokat, mert még erre is tudsz figyelni, úgyhogy nem hízol, nyugi, pihenj, gyógyulj :)

Még ha hangyányit többet ennél, az sem számítana, ha nem nagyon tartósan csinálod...

2017. szept. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Normál esetben a szervezet magától a böjtöt kívánja betegség alatt. Ha már jó étvágyad van, akkor túl vagy rajta, és regenerálódsz.

A torokfájás+megfázás kutyafüle. Ha edzésben vagy inkább a miatt van étvágyad. A vahízáslódi viszont a rossz táplálék és a rossz rendszerű étkezés következménye nem a kalóriáké.

2017. szept. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma ismét megmértem magam és 58,8 volt megint, pedig tegnap elég rosszul étkeztem. Akkor ez csak egy kis csúszkálás :) Igyekszem gyógyulgatni hogy hamar rendben legyek
2017. szept. 10. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!