Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 hónap alatt 4,5 kilót...

4 hónap alatt 4,5 kilót fogytam. És a fogyokuram vége felé 1250 kcal alatt ettem. Pár napja olvastam a jojó effektusról, es eszre vettem magamon egy kis felesleget. Most én is jojó effektusban szenvedek? És ha igen hogyan lehet ennek véget vetni?

Figyelt kérdés
Részben azért is ettem keveset mert úgy gondoltam így helyes másrészt meg nem fért belém tobb
2017. szept. 11. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hízol, ha kalóriatöbbletben eszel, egyébként nem.

1250 kcal nem valami sok, de egy kis súlyú, nem nagyon aktív embernek azért általában nem koplalás. Én nem aggódnék, persze ügyelj, hogy ne szállj el a kalóriákkal. Ha egy kevés súly visszajött, az pedig természetes, lehet akár víz is, főleg, ha fogyáskor szénhidrátszegényebben ettél.

2017. szept. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sárga kapszula című ebookot olvasd el.
2017. szept. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!