Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok,164,7 cm...

16 éves lány vagyok,164,7 cm és 64 kg. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
A suli miatt most még az edzést is abba kell hagynom, érzem az emberek lenéznek miatta, nem is kellek ezért senkinek. Állandóan evési rohamaim vannak.

2017. szept. 11. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg, de ez szerintem hülyeség. Ilyen adatokkal nem vagy kövér. Ne aggódj, de ha mégis rádtör egy szorongás, kezeltesd magad pszichológusnál. :)
2017. szept. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért kéne abbahagynod az edzést? Szerintem kissé drámai vagy.

SOKKAL nagyobb felesleggel látok boldog menyasszonyokat esküvőkön. Komolyan, errefelé majd mindegyik kifejezetten kövér és láthatóan szeretik őket meg minden. Igaz, sok vőlegény sem karcsú.


Ha téged zavar eme nem igazán nagy felesleg, tegyél érte.

Evési rohamok? Ha lelki, próbáld megoldani a problémát. Ha fizikai, válts jobb életmódra, ez amúgysem árt.

S mozogj valamit, ami feldob, rád fér.

2017. szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem kellesz senkinek, az nem emiatt van, elhiheted.
2017. szept. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem kellenél!
2017. szept. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem súly hanem önértékelési problémáid vannak.

64 kilóval normál a testsúlyod de ha mégse vagy elégedett akkor sportolj valamit, lehetőleg közösségben jót fog tenni a testednek és a lelkednek is.


Amúgy miért kell az edzést abbahagynod a suli miatt?

2017. szept. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!