Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért nem mozdul a mérleg nyelve?

Megközelítőlegesen egy hónapja járok konditerembe, és odafigyelek, hogy mit eszek. 65 Kg-ról indultam, a 62 Kg-ot általában sikerül elérnem, de bármit teszek nem mennek lentebb a kilók, sőt néha képes többet is mutatni, mint előző nap. Az alakomon azért már látszik némi változás, de azért jól esne látni, hogy a mérleg is kevesebbet mutat. Mi lehet az oka?? Lehetséges, hogy az izmok miatt??

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogyókúra, edzés, stagnálás

09-13 18:47  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Vagyis egy hónap alatt 3kg-ot fogytál? Naponta pedig ne mérd a súlyod; ill. nem a kilók, hanem a kinézet számít.

A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 09-13 18:57 Privát üzenet
Az természetes, hogy az egyik nap több a súlyod, mint előző nap, 1-2 kilóval is többet mutathat, az is teljesen normális s nem jelent hízást. Ez tipikusan víz, de a salakanyag is lehet több.

Ha jól fogysz, akkor mi is a gondod?
Deficitben lejjebb fog menni, ez elkerülhetetlen.
Izmot tuti alig szedtél fel, azt felesleges ide keverni. Még tömegeléskor is jó, ha nők fél, férfiak 1 kilót összeszednek egy hónap alatt, nem kezdőként vagy szálkásításkor kezdőként nyilván kevesebb várható, nem kezdőként szálkásításkor pedig minimális izomvesztés, ha jó az étrend.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 09-13 21:50 Privát üzenet
Mutatok egy titkot. Itt egy holgy, elotte es utana fotoval:
[link]

Magassaga 170 cm, sulya mindketto foton 57 kg. Latod a kulonbseget?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 09-14 09:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
17 éves vagyok,159 cm és 48kg.68kg-ról fogytam le és még hátra van 5 kg, de most megállt a fogyás. (3hete nem mozdul a mérleg) Mit tegyek? Milyen fogyókúrát ajánlotok?
Hirtelen 2 kg hízás és azóta sem mozdul a mérleg, most ezt mire véljem? Töltött káposztát ettem.
Miért nem mozdul a mérleg?
16 kg-ot fogytam, van még 20 kg feleslegem. Hogy adjam le, ha ez, amit csináltam már nem segít! Nem mozdul a mérleg hetek óta. Mit csináljak?
A mérleg nyelve nem mozdul, viszont ket szammal kisebb ruhakat vettem ma, miert van ez?
Fogytam 5 kilót, azóta 3 hete meg sem mozdul a mérleg?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu